Witam mam nerwice od 2017 roku, i panicznie się boje ,że przez nerwice lękową ,którą mam dostanę sch

2 odpowiedzi
Witam mam nerwice od 2017 roku, i panicznie się boje ,że przez nerwice lękową ,którą mam dostanę schizofrenii i jak się czasami nakręcam to wydaje mi się jakbym w mojej głowie słyszała moje imię „Natalia”. Nikt u mnie w rodzinie nie miał schizofrenii tylko nerwice. Co mam zrobić żebym się nie bała schizofrenii? Cały czas o tym myśle ,boje się ,że zwariuje i nie będę świadoma tego co robię.. Ogólnie bardzo dużo myśle o wszystkim i o niczym i już mnie to męczy ,bo się próbuje pocieszyć ,ale wtedy jest jeszcze gorzej.. Jak mogę zmienić moje myśli na pozytywnie i przestać się bać tej schizofrenii?
Dzień dobry,
4 lata to zbyt długo. Definitywnie powinna Pani zmienić rodzaj terapii.
Radziłby się skonsultować z jakimś dobrym psychoterapeutą w Pani okolicy.
Z mojego doświadczenia wyniki, że nerwicy lękowej można pozbyć się w ciągu roku.
Pozdrawiam Krzysztof Dudziński

Rozumiem, że jest Pani pod opieką psychiatryczną i jest to diagnoza lekarza psychiatry. Dodatkowo proszę rozważyć podjęcie psychoterapii, która może przynieść niezwykle pozytywne skutki w Pani dolegliwości, również w kontekście prewencji. Pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.