Witam , mam jedną poważna rozsterke nad którą naprawdę bardzo mocno ubolewam , w niedalekiej przeszł

2 odpowiedzi
Witam , mam jedną poważna rozsterke nad którą naprawdę bardzo mocno ubolewam , w niedalekiej przeszłości udało poznać mi się osoba z którą pierwsze spotkanie było naprawdę super , widać było że kobieta z którą rozmawiam naprawdę pała optymizmem , oboje jasno określiliśmy się czego chcemy i wydawało się być wszystko jasne , od pierwszego spotkania w realu mieliśmy kontakt tylko pisemny trwał kilka tygodni , do momentu w którym miałem jej zazle że się nie spotkaliśmy w okreslonym przez nią terminie , uznała że moje nie które wypowiedzi są zbyt nie kulturalne i że nie widzi tego ,i że nie które z wiadomości ja przytłoczyły, chodź prędzej nie miała nic przeciwko rozmowie pisemnej , fakt faktem nie uzylem ani obelg ani wyzwisk utrzymywałem ten kontakt w taki sposób by dać jej do zrozumienia ze mi na niej zależy I myślę że powinna to przez taki okres zauważyć, może nie potrzebnie wywarlem na osobie presję, ale jednocześnie setkę razy przeprosilem i dałem do zrozumienia dlaczego tak , jestem bardzo nie ufny osobą co do nowo poznanych osób mimo tego że jestem bardzo otwarty i sympatyczny , ale ciąg zdarzeń z przeszłości uświadomił mi żeby nie ufać każdemu, może i dlatego też chciałem być w pełen pewien osoby z którą teoretycznie się dogadałem, później było tylko gorzej bo pomimo mojego przepraszam osoba stwierdziła że to jest dla niej męczące i nie będzie jej dlamnie do odwołania , uznałem to za jakiś rzart , bo wszystko oczym rozmawialiśmy w 4 oczy oraz poprzez kontakt pisemny który trwał te kilka tygodni nic na to nie wskazywało , prowadzę intensywny tryb życia na codzień zażądam duża grupą osób jestem również nie cierpliwy i może w gorącej wodzie kąpany , ale bardzo źle zniosłem tego typu zachowanie ponieważ w pewnym sensie urzekła mnie ta osoba i wręcz dala mi do zrozumienia ze to to czego szukam ,moie pytanie brzmi ? Jak Państwo to widzą co może być przyczyną? Czy osoba z którą się poznałem mogła robić sobie rzarty czy może poprostu szukała rozrywki i nie doceniała tego że jest ktoś na kim mu zależy, swojego zachowania również nie odbieram w pełni satysfakcjonująco ale byłem podekscytowany bardzo mocno i wierzyłem że coś z tego będzie , mam taką zasadę że jak się dla kogos angażuje to na sto procent
Przeżywanie takiej sytuacji może być trudne i wywoływać wiele emocji. Rozstanie, zwłaszcza jeśli wydawało się, że relacja miała potencjał, może sprawić wiele bólu i dezorientacji.
Może się zdarzyć, że obie strony miały różne oczekiwania co do tempa rozwoju relacji. Jeśli jedna osoba oczekiwała na coś bardziej zobowiązującego, a druga traktowała to jako bardziej luzackie spotkanie, mogło to prowadzić do nieporozumień.
Komunikacja online może czasem prowadzić do błędnych interpretacji tonu, intencji czy emocji. To, co jest zrozumiane w jednym kontekście, może być źle odebrane w innym.
W relacjach ważne jest zaufanie i otwartość. Różnice w stopniu ufności lub otwartości mogą prowadzić do trudności w zrozumieniu drugiej osoby.
Intensywny tryb życia, wymagania grupy osób oraz brak cierpliwości mogą generować presję, co z kolei wpływa na relacje. Niektóre osoby mogą odczuwać presję jako przytłaczającą.
Każda osoba ma swoje własne potrzeby i oczekiwania w relacjach. Może się zdarzyć, że te indywidualne oczekiwania się różnią i są trudne do spełnienia dla obu stron.
To, co się wydarzyło, może wynikać z wielu czynników, a jedyną pewną drogą do zrozumienia sytuacji jest rozmowa z tą drugą osobą. Jeśli jesteś zainteresowany zrozumieniem, co mogło się stać, możesz spróbować z nią porozmawiać otwarcie i szczerze. Jednakże, ważne jest również akceptowanie, że nie zawsze można zrozumieć wszystkie powody, a czasem relacje po prostu nie układają się zgodnie z oczekiwaniami. W takich sytuacjach warto skupić się na samorozwoju, zrozumieniu własnych potrzeb i być gotowym na nowe możliwości.

Szanowny Panie.
Z Pana wypowiedzi wynika, iż zaangażował się Pan w tę relację oraz wiązał z nią duże nadzieje, stąd obecne rozczarowanie i poczucie krzywdy. Ponadto z tego, co Pan napisał, można wnioskować o tym, iż w krótkim czasie Pana oczekiwania względem tej relacji były na tyle duże, iż zaczął Pan wywierać presję na nowo poznanej kobiecie. Nawiązywanie i podtrzymywanie relacji jest sprawą bardzo indywidualną. Każdy z nas ma w tej kwestii własne oczekiwania. Być może w Panu szybko pojawiły się myśli, iż jest to kobieta, której Pan szukał. Wygląda jednak na to, iż druga strona jest odmiennego zdania. Do stworzenia udanego związku potrzeba przede wszystkim dojrzałości. Możliwe, że Pan jest już gotowy do stworzenia trwałej relacji, ale spotkał Pan osobę, w której bliskość i zależność budzą lęk. Proszę zastanowić się co najbardziej dotknęło Pana w tej sytuacji i jakie to wywołało emocje. Będzie to dla Pan cenne doświadczenie.
Życzę Panu wszystkiego dobrego i pozdrawiam, Małgorzata Grygier- Stępień