Witam, Mam dość nietypowy problem. Wiąże się on z brakiem orgazmu. Masturbacja, stosunek, pieszczot

1 odpowiedzi
Mam dość nietypowy problem. Wiąże się on z brakiem orgazmu. Masturbacja, stosunek, pieszczoty- nic na mnie nie działa. Próbowałam każdej formy zabaw i jeszcze nigdy w życiu nie doszłam. Mam już 25 lat i jednak chciałabym cokolwiek poczuć. Mam dość wysokie libido, którego nie jestem w stanie zaspokoić. Żaden mężczyzna, a nawet żadna kobieta nigdy nie była w stanie mi z tym pomóc. Nawet gdy sama czegoś próbuję nie jestem w stanie dojść.
Podczas stosunku jest mi tylko lekko przyjemnie, a po kilku chwilach i to mija zostawiając mnie jedynie nieusatysfakcjonowaną.
Nie wiem czy może być to związane z wieloletnią depresją, z którą zmagam się od bardzo młodego wieku, jednak skoro moje libido jest dość wysokie to wydaje mi się to błędną diagnozą. Nie biorę antydepresantów.
Do ginekologa chodzę regularnie więc i na tym polu wszystko jest ze mną w porządku i nie ma przeciwwskazań do tego by czerpać przyjemność ze stosunku.
Nie mam oporów do uprawiania seksu ani do maturbacji- wręcz mnie to relaksuje. Lubię sprawiać przyjemność swoim partnerom.
Na osiągnięcie satysfakcji seksualnej u kobiet wpływa wiele czynników. Wbrew pozorom brak osiągania orgazmu jest stosunkowo częstym zjawiskiem (jak wynika ze statystyk brak orgazmu może obejmowac nawet 10% Polek). Jedną z przyczyn, która może powodować brak osiągania satysfakcji seksualnej jest wspomniana przez Panią depresja. Co więcej, z Pani relacji można byłoby zastanowić się nad ogólnymi zaburzeniami orgazmu. Polecam skonsultowanie się z terapeutą seksuologiem, w celu szczegółowej diagnostyki zgłaszanego problemu.