Witam, mam 33 lata, mam Zespół Aspergera. Od wielu lat mam różnego rodzaju problemy: machanie rękami

1 odpowiedzi
Witam, mam 33 lata, mam Zespół Aspergera. Od wielu lat mam różnego rodzaju problemy: machanie rękami, kręcenie głową, podskakiwanie, ściskanie rąk i nóg, wybuchy niekontrolowanego śmiechu i agresji słownej, w przypływie złości potrafię zniszczyć rzeczy. Najbardziej z tych zachowań przeszkadzają mi tiki i złość. Jestem zależny od swoich Rodziców, z którymi mieszkam. Są zmęczeni moimi problemami. Chodziłem na wiele różnych terapii i brałem leki psychotropowe, które bardzo zaszkodziły mi na wątrobie, przytylem też. Żadna z tych form wsparcia nie zadziałała. Obecnie wchodzi w rachubę jeszcze Psychoterapia, a zachowania nie uległy poprawie i dalej jest źle. Czy jest sens skorzystać z tego, a jeśli tak, to gdzie w Warszawie mogę znaleźć Psychoterapię w miarę tanio i blisko Żoliborza( na tej dzielnicy mieszkam) lub co można z tym zrobić i czy warto jeszcze próbować teraz czegoś? Bardzo chce się zmienić na lepsze, ale nie mogę
Jak najbardziej myślę że jest sen, czasami to jest kwestia naszej gotowości w terapii oraz podejścia terapeutycznego, nie krytykując tu oczywiście terapeuty. Zapraszam do kontaktu, myślę,że byłabym wstanie polecić terapeutę w Warszawie,. Pozdrawiam