Witam mam 22 lata mezczyzna Problem brak ochoty sexu i pociagu partnerki nie wiem dlaczego tak jest

2 odpowiedzi
Mam 22 lata mezczyzna
Problem brak ochoty sexu i pociagu partnerki nie wiem dlaczego tak jest ale pol roku temu juz sie tak zaczelo i sex mi nie jest tak potrzebny .Pol roku temu zmienilem prace ,wyprowadzilem sie z domu i mieszkam z partnerka na wlasny rachunek i robie prawko .I moje pytanie czym jest spowodowany zanik pragnienia i pozadania,czy to wina stresu ,zmian.Dodam ze wczesniej bylo dobrze .Prosze o pomoc jak i co mam ronic aby to unormowac?
Szanowny Panie,
brak ochoty na seks może być spowodowany wieloma czynnikami, żeby ustalić rzetelną diagnozę i plan działa potrzeba dobrze poznać Pana przypadek. Polecam udać się do psychologa, terapeuty bądź seksuologa. Pozdrawiam serdecznie, Magdalena Czech

Dzień dobry,

dobrze, że stara się Pan zadbać o swoje zdrowie seksualne. By móc Panu pomóc w sposób rzetelny, niezbędne jest zebranie pogłębionego wywiadu nt. specyfiki obecnej trudności, jej charakteru i przebiegu. O pewnych elementach wpływających za zmniejszenie libido Pan wspomina. Pytanie, jakie warto postawić, czy coś jeszcze wydarzyło się pół roku temu, co mogło mieć znaczący wpływ na obecne trudności? Znalezienie przyczyny/przyczyn pozwoli zaproponować konkretne rozwiązania, by odzyskał Pan satysfakcję ze swych możliwości w sferze seksualnej. Proponuję konsultację u psychologa-seksuologa.

Z uszanowaniem,
dr n. hum. Monika Gmurek