Witam,jestem dorosła mam 35 lat a jest jeden oszołom za przeproszeniem co mi grozi,że jak zacznę się

3 odpowiedzi
Witam,jestem dorosła mam 35 lat a jest jeden oszołom za przeproszeniem co mi grozi,że jak zacznę się lepiej ubierać,będę sama to będę jego żoną i będę musiała się oddać jemu albo facetom co będzie podsyłał mi(i to są już według mnie groźby)A ja chcę być sama w razie czego i dać sobie spokój z mężczyznami,bo mam ich dość,zwłaszcza, takich co mnie zmuszają do ożenku czy obcowania płciowego.Czy jest obowiązek poślubienia kogoś kogo nie chcę i czy muszę na siłę iść do łóżka z kimkolwiek jeżeli nie mam na to ochoty?
Nie, nie musisz poślubiać kogokolwiek, a tym bardziej współżyć z kimkolwiek, jeśli nie masz na to ochoty. Oba z powyższych są absolutnie opcjonalnymi działaniami, do których nikt nie ma prawa Cię zmusić. Masz pełne prawo wybrać czy chcesz być częścią relacji - tak romantycznej jak i seksualnej. Możesz wybrać nie bycie ani w jednej, ani w drugiej nawet do końca życia, jeśli tak właśnie chcesz.

Dzień dobry, doceniam to, że postawiła pani pierwszy krok ku postawieniu zdrowych granic, czyli zadała Pani to pytanie i poszukuje odpowiedzi. Ślub i seks, to decyzje, które podejmujemy zgodnie z naszą wolą (nie innych). Jeśli pragnie Pani być sama i dać sobie spokój z mężczyznami, bo czuje się Pani zmuszana do ożenku lub obcowania płciowego, to nie musi się Pani zgadzać na to, żeby ktoś inny (Ci mężczyźni) podejmował za Panią tak ważne decyzje. Decyzje zgodne z nami samymi są najlepszym prezentem jaki możemy sobie dać.
Pozdrawiam serdecznie,
Sandra Sztajerwald-Reglinska
Dzień dobry, zjawisko które Pani opisuje to cuckoldryzm. Jest to preferencja seksualna, w której jedna osoba czerpie przyjemność z obserwowania swojego partnera/kochanka uprawiającego seks z inną osobą.