Czy jest Pani mi w Stanie ułożyć dietę, zależy mi na zrzuceniu 10 kg. mam 22 lata 172 cm i 69kg oraz przewlekłe zapalenie żołądka, od ponad roku boli mnie brzuch, czuję kłócie, i nie wiem czy to jest z zapaleniem związane ale jakoś straciłam smak na wiele rzeczy, mało co mi smakuje od jakiegoś roku. Liczę na pomoc.
 Małgorzata Rupala
Małgorzata Rupala
Dietetyk
Sosnowiec
Witam Panią przepraszam że tak późno odpisuję ale mieliśmy teraz okres urlopowy, jak najbardziej ustalam diety w schorzeniach układu pokarmowego zapraszam do umówienia wizyty telefonicznie w naszym gabinecie dzwoniąc do nas kontakt znajdzie Pani na naszej stronie internetowej mariposadietetyk.pl Postaram się pomóc i poprawić Pani sposób odżywiania , pozdrawiam

tak zapraszam do kontaktu online lub telefonicznego pozdrawiam ;-)

 Dagmara Morkowska
Dagmara Morkowska
Dietetyk
Gdańsk
Witam.
Oczywiście przy przewlekłym zapaleniu żołądka może Panią bolec brzuch i stracić smak na wiele produktów.Przy takim schorzeniu koniecznie musi być indywidualnie zbilansowana dieta żeby Pani dobrze się czuła i przy okazji oczywiście możliwa jest redukcja.
Pozdrawiam Dagmara Morkowska

Tak, ale proponuje szukać dietetyka w swojej miejscowości, ponieważ kontakt osobisty bedzie dla Pani najbardziej korzystny..

 Monika Kurdej
Monika Kurdej
Dietetyk, Psycholog, Terapeuta
Warszawa
Dzień dobry:D
Dziękuję za maila:D
A może umówmy się na 20-minutową rozmowę telefoniczną, żebyśmy mogły sprawdzić, czy moja metoda pracy jest dla Pani. Wydaje mi się, że mogę Pani pomóc, ale bez szczegółowych ustaleń, via portal, nie mam takiej możliwości:D Podczas 20 minut opowiem Pani, jak pracuję i co znajduje się w mojej ofercie. Może też Pani dużo dowiedzieć się o mnie na moim blogu (zasmakujwzyciu.pl) oraz w mediach społecznościowych.

 Ewa Borowska
Ewa Borowska
Dietetyk
Piotrków Trybunalski
Oczywiście. Zapraszam do gabinetu. Myśle że priorytetem powinno być u Pani złagodzenie objawów spowodowanych zapaleniem błony śluzowej żołądka. Chudniecie będzie tutaj „efektem ubocznym” zmian w diecie:)

mgr Anna Gacek (Bień)
mgr Anna Gacek (Bień)
Dietetyk
Katowice
Witam,
Oczywiście jest taka możliwość. Przed ustaleniem diety dobrze byłoby zrobić dodatkowe badania, aby potwierdzić aktualny stan zdrowia i poznać przyczynę bólu.
Pozdrawiam

mgr Karina Majsterek
mgr Karina Majsterek
Dietetyk
Toruń
Witam, w przebiegu choroby zapalnej żołądka konieczne będzie zastosowanie diety lekkostrawnej z ograniczeniem substancji powodujących wzmożone wydzielanie soku żołądkowego. Dieta ta jest przeciwstawną do diety redukcyjnej (ze względu na zawartość błonnika, proces przetwórczy determinujący wysoki indeks glikemiczny potraw). Uzyskanie redukcji 10kg przy takiej diecie jest trudne do wykonania. Jeśli ma Pan/Pani problem ze smakiem potraw (nie smakuje większość produktów) będzie to jeszcze trudniejsze. Mimo to, jest małymi kroczkami i kompromisami do wykonania gdy pacjent współpracuje i trzyma się zaleceń w 100%.
Pozdrawiam serdecznie
mgr Karina Nowak
dietetyk kliniczny

Tak, jestem w stanie ułożyć każdą dietę indywidualną, ale proszę o kontakt przez moją stronę internetową jadlospisy.pl i dokładne wypełnienie kwestionariusza żywieniowego. Pozdrawiam

Tak oczywiscie Zapraszam na wizyte.

 Mateusz Seder
Mateusz Seder
Dietetyk
Wrocław
Witam

Najważniejsze w tym momencie jest zdiagnozowanie przyczyny dolegliwości. Nie wiem czy była wykonywana diagnostyka w kierunku zapalenia żołądka, czy też są to Pani przypuszczenia wynikające z odczuwanych dolegliwości. Podstawą jest szczegółowy wywiad i wykonanie niezbędnych badań, które pozwolą podjąć odpowiednie kroki w kwestii dietoterapii.

Witam serdecznie,
Jak najbardziej mogę Pani pomóc, proszę o kontakt na maila: kontakt@magiazdrowia.com.pl
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka

Dzień dobry,

Tak, pomogę Pani w zmniejszeniu dolegliwości bólowych i redukcji tkanki tłuszczowej. Zapraszam do współpracy online lub w gabinecie stacjonarnym, jeśli zamieszkuje Pani teren województwa śląskiego, bądź małopolskiego.

Z życzeniami świątecznymi,
Mateusz Durbas

Jak najbardziej, zapraszam na wizytę gdzie omówimy szerzej Pani problemy zdrowotne.

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.