Witam czy jeśli mam wskazanie do cc od ortopedy ze względu na rozejście spojenia łonowego muszę umaw
1
odpowiedzi
Witam czy jeśli mam wskazanie do cc od ortopedy ze względu na rozejście spojenia łonowego muszę umawiać się ponownie do lekarza prowadzącego i proszenie o skierowanie na cc?
Skierowanie do szpitala wystawione przez lekarza prowadzącego ciążę, zawierające informację o wskazaniach ortopedycznych do jego wykonania zdecydowanie ułatwia ustalenie terminu w szpitalu. Można o takie skierowanie poprosić przy najbliższej planowej wizycie.
Sugeruję wizytę: Konsultacja ginekologiczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Witam mam zgrubienie koło odbytu i pieczenie w środku odbytu, trwa to już dwa lata,byłam trzy razy u proktologa w tym czasie, który nie zleca kolonoskopii, ostatnio lekarz powiedział że jest to szczelina odbyty, przepisał maść która pogarsza pieczenie. Kolonoskopie miałam wykonywana cztery lata…
- Witam. Mam 22 lata i pewien wstydliwy problem. Od kilku lat współżyję z partnerem, wcześniej miałam ich jeszcze kilku. Za żadnym razem nie potrafię osiągnąć orgazmu. Po przeczytaniu różnych artykułów w internecie, podejrzewam, że to przez zespół zakodowanych reakcji seksualnych. Sama potrafię…
- Ja nawet nie wiem od czego zacząć. Psychicznie jestem wykończona, nie ma.dnia żebym nie miała złych myśli. Mam problemy z utrzymaniem snu, po około 2-3-4 godzinach wybudzam się i już nie mogę zasnąć. Wstaję już z uczuciem, że coś jest nie tak, boję się nie wiem czego a w klatce piersiowej robi…
- Na skerowanie pisze mi rozwiązanie ciąży cesarskie cięcie czy zrobią mi jutro jak się zgłoszę rano na 7mom rano
- Witam. Chciałam zapytać. Czy wynik fsh 3,33 oraz wynik estradiol 80,4 są dobre?? Pozdrawiam.
- Witam proszę mi napisać gdzie mogę udać się z mężem który jest nerwowy, wybuchowy i wyzywa mnie jak tylko jest coś nie pojego myśli o wszystko wpada w złość.
- Witam. Moj buldog francuski jest po operacji przegrody nosowej i podniebienia. Mija 4 doba, a poprawy nie widać. Kiedy się jej spodziewać i jak długo może utrzymywać się obrzęk?
- Moja córka od dłuższego czasu ma problemy ze snem, twierdzi że boi się ciemności bo nie wie co jest w jej otoczeniu. Ma prawie 13 lat a śpi z nami w pokoju, im dalej jest tylko gorzej. Nie wiem co robić różne metody już stosujemy i nic nie pomaga.
- Jestem 28 letnim mężczyzną. Lekarz neurolog wystawił mi skierowanie na badanie TK głowy z kontrastem z powodu przypadkowo wykrytej anizokorii. Stąd moje pytanie czy badanie to jest bezpieczne ? Słyszałem, że badanie TK może powodować nowotwory i kontrast używany w czasie takiego badania jest…
- Czy istnieje szansa na to, że wirus HIV przedostanie się przez delikatnie spękane usta np. od mrozu poprzez picie z tej samej puszki, na której mogła być krew drugiej osoby, co do której nie mam pewności, że jest zdrowa? Pęknięcia były raczej powierzchowne, ale dało się odczuć, że warga była…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.