Witam.co Panstwo sadzs o preparacie burn booster? Czy warto.go stosować.na odchudzanie?ada Sklad:ka

2 odpowiedzi
Witam.co Panstwo sadzs o preparacie burn booster? Czy warto.go stosować.na odchudzanie?ada
Sklad:kapsaivyna,
Zielony jęczmień zawarty w produkcie hamuje apetyt, pieprz kajeński przyspiesza spalanie tłuszczu, garcinia cambogia skutecznie hamuje apetyt i chęć podjadania między posiłkami, oraz zapewnia poczucie długotrwałej sytości, zielona kawa stymuluje przemianę materii, dodaje energii i obniża poziom złego cholesterolu we krwi. Dzięki działaniu kofeiny łatwiej będzie Ci wytrwać w postanowieniu diety, a nadmiar energii możesz wykorzystać w aktywności fizycznej.

Czy jest to bezpieczne?
Dzień dobry,

Preparatów takich jak ten nie stosuje się "na odchudzanie" tylko "na wspomaganie odchudzania". Jeśli Pana/Pani dieta jest na odpowiednim poziomie, jest Pan/Pani aktywna fizycznie, a mimo to nie osiągane są zadowalające wyniki to może warto skorzystać z usług dietetyka.

Pozdrawiam,
Bhealthy Dietetyk Hubert Wojarski

Wszystkie te składniki występują w pokarmach, które spożywamy, co wiecej lepiej się wtedy wchłoną. Szkoda wydawać pieniądze na jakiekolwiek specyfiki/suplementy, które mają wzmocnić efekt odchudzania. Gdyby były takie "magiczne" sposoby nie byłoby obecnej plagi otyłości. Lepiej wydać pieniądze na kurację dietetyczną/współpracę z dietetykiem, który ułoży diete nie tylko pod kątem odchudzania, ale też i zdrowia.
Pozdrawiam serdecznie