Witam choruje na migreny z aura. 2 lata temu miałam torbiel na jajniku i dostawałam na to hormony ev

1 odpowiedzi
Witam choruje na migreny z aura. 2 lata temu miałam torbiel na jajniku i dostawałam na to hormony evra w plastrach jednak to wywołało u mnie 3 godzinne niedowidzenie i mam zakaz przyjmowania tego typu hormonow. Pytanie brzmi że chcemy starać się o dziecko jednak mam niski poziom progesteronu i zapisali mi luteine pod język czy mogę ją bezpiecznie przyjmować i nie wywoła u mnie tego co poprzednio?
Konieczna pełna konsultacja, wywiad migreny z aurą zawsze wskazuje ostrożnosć , konieczna dokłądna diagnoza;
Czy sa nieregularne miesiaczki, przyrost wagi , żylaki, obrzęki ?? Moze też nietolerancja glukozy, hiperinsulinemia??...
może objawy zaburzeń metabolicznych, hormonalnych ?...
Do pełnej konsultacji neurologicznej, z wynikami badań ; Jak nastrój, sen, stresy, Jaki tryb życia i pracy, bo to też bardzo ważne. Pozdrawiam