Ważę 85kg i mam 163cm wzrostu. Chciałabym dowiedzieć się jak poprawnie schudnac, ponieważ byłam u di

2 odpowiedzi
Ważę 85kg i mam 163cm wzrostu. Chciałabym dowiedzieć się jak poprawnie schudnac, ponieważ byłam u dietetyczki i ona stwierdziła że wystarczy że będę się zdrowo odżywiać i schudnę. Nie powiedziała nic o deficycie kalorycznym tylko dała mi dietę na 2000 kalorii, o ćwiczeniach też nic nie mówiła. Zastanawiam się czy napewno mogę jej zaufać...
Dzień dobry, dietetyk na pewno obliczył Pani podstawową przemianę materii jak i całkowitą przemianę materii.
Jeśli była Pani u dietetyka klinicznego rozpisywanie ćwiczeń lub ułożenie planu treningowego nie jest w zakresie dietetyka klinicznego. Może a nie musi. Na pewno dietetyk wziął pod uwagę Pani dotychczasową aktywność fizyczną i wyliczył odpowiedni deficyt. Jeśli nie będzie efektów, na wizycie kontrolnej proszę o tym powiedzieć.
Pozdrawiam

Proszę kierować się do KetoDiety i jej zasad Mam wiele pacjentów którzy skutecznie powrócili do swojej wagi. Podstawą jest zmniejszenie ilości węglowodanów w diecie do 5-15% dziennie na korzyść warzyw i tłuszczy. Rozrysowuje dużą wartość takiej diety przodków, nad klasycznymi parametrami diety, gdzie dawane jest nawet 55% węglowodanów. Niestety to może zakłócać zdrowy metabolizm i prowadzić do problemów metabolicznych, promując Zespół Chorób Metabolicznych. Na konsultacjach online oraz w gabinecie dokładnie rozpisuję podstawy łączenia diety bogatoresztkowej, rozdzielnej, ketonowej i dla grupy krwi, łącząc je indywidualnie dla każdego. KetoDieta jest podstawą i wyjściową dietą. Pozdrawiam serdecznie.