W sobotę trafiłam do lekarza ginekologa z objawami grzybicy pochwy. Miewałam takie infekcje dwa lata

4 odpowiedzi
W sobotę trafiłam do lekarza ginekologa z objawami grzybicy pochwy. Miewałam takie infekcje dwa lata temu. Dostałam serie różnych leków i mam wątpliwości.
Pierwszy dzień miał być gynazol krem, bez poprawy. Dwa dni później pimafucin i gyno-femidazol na przemian przez 6 dni. Wczoraj wzięłam pimafucin i noc była spokojna, dziś ten drugi wzięłam według rozpiski lekarza i niestety piecze i swędzi po podaniu????po 6 dniach brania tych globulek lekarka kazała jeszcze przez kilka dni brać metronizadol.
Czy ta różnorodność leków to jest dobrze???

Czy pieczenie i świąd po gyno femidazolu jest ok???

Będę bardzo wdzięczna za pomoc.

Ewa
Nic nie rozumiem z tego leczenia.

- proszę ponownie skontaktować się z ginekologiem. Brała Pani tyle leków, że teraz powinna już ustalona właściwa kuracja. pzdr artur mazur kalisz
może jest pani uczulona na jakiś składnik gyno femidazolu jeżeli zaostrza objawy proszę go odstawić
Nie możemy podważać leczenia, które zlecił Pani specjalista, natomiast sugeruję ponowną wizytę u ginekologa. Proszę powiedzieć swojemu lekarzowi o wszystkim co Panią niepokoi oraz zwrócić uwagę na dyskomfort wynikający z objawów, które Pani przedstawiła w w/w pytaniu. Pozdrawiam