Usunięcie zębów mądrości

1 odpowiedzi
Dzień dobry Panie Doktorze,

planuję "pozbyć się" swoich czterech zębów mądrości i chciałbym Panu powierzyć to zadanie. Proszę o informację, czy powinienem się umówić najpierw na wizytę konsultacyjną, czy też może wcześniej powinienem wykonać jakieś zdjęcie RTG uzębienia? Posiadam w domu zdjęcie pantomograficzne - przeglądowe, jednak było ono wykonane niemal przed rokiem i nie wiem na ile jest aktualne (mam 27 lat). Pozdrawiam i z góry bardzo serdecznie dziękuję za udzielenie odpowiedzi!
Dzień dobry. Trzeba się zastanowić czy rzeczywiście taki zabieg jest niezbędny . Powikłania po takim zabiegu są czasami bardzo nieprzyjemne, nieraz na całe życie a i sam zabieg do najprzyjemniejszych nie należy. Oczywiście nie dotyczy to każdego przypadku i dlatego niezbędna jest wizyta konsultacyjna. Bardzo proszę przynieść ze sobą to Rtg, powinno wystarczyć a w razie jakichś niejasności zlecimy kolejne. Zapraszam.