Usg wpustu żołądka

3 odpowiedzi
Witam chciałbym zapytać o usg wpustu żołądka dziecka wiek 7 lat... Odcinek podprzelykowy przełyku do 24mm kat hist prosty wpust nie domyka się do końca zwraca uwagę szeroki rozwor przeylkowy do 8mm co oznacza ten wynik? Gastrolog stwierdził że dziecko rośnie nie ma typowych objawów choroby refluksowej co dalej? ... Chrypka, chrzakanie, czkawka czasem.... To objawy jakie występują.
Witam, bniestety ja oceny żołądka w usg nie dokonuje gdyż jest to dla mnie zbyt niedokładne. Może warto zapytać się pediatry lub dziecięcego gastroenterologa. Pozdrawiam

Opis badania i objawy mogą wskazywać własnie na refluks.
Witam,
Niestety nie zajmuję się diagnostyką i leczeniem dzieci.