Trudna decyzja- zły stan emocjonalny

1 odpowiedzi
Dzień Dobry :) chciałam zapytać czy pomogła by mi Pani naprawić swój stan emocjonalny - borykam się z chorobą Gravesa Basedova- mam początki lekkiej depresji albo wielkiego doła..
Mam bardzo stresującą pracę , troche skomplikowaną relację z partnerem , chorą na nowotwór mamę - poczucie źe nie mogę opuścić domu bo jestem jedynaczką, a partner chce wyjechać do innego miasta do pracy - nie wiem co robić ... Boje się podjąć jakąś decyzję może dlatego że nie czuje się bezpieczna w moim związku . Praca którą mam to istny wyścig szczurów atmosfera straszna .... Dodam że też wpływa na mój stan emocjonalny napewno ma poczucie niskiej samooceny - może wahania hormonów . już sama nie wiem , ale napewno potrzebuję pomocy...
Witam serdecznie,
chętnie z Panią porozmawiam. Rzeczywiście wygląda na to, że aktualna sytuacja jest skomplikowana i potrafi być mocno stresująca. W Pani wypowiedzi słychać silną potrzebę zmiany i determinacje. Najbardziej jak potrafię postaram sie aby rozmowa była dla Pani wsparciem i pozwoliła uzyskać spokój. Serdecznie zapraszam.