mgr

Agnieszka Barłowska-Giereś

verifiedCreated with Sketch.

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

39 opinii +dodaj

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu - zobacz10@o2.pl. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniu. Pracuję… więcej

Adresy i cenniki usług

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
38 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • M
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet TerapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo miła atmosfera. Profesjonalne podejście i wielkie zaangażowanie sprawia, że z niecierpliwością czeka się na kolejną wizytę. Byliśmy bardzo zaskoczeni przebiegiem rozmowy; jak można wydobyć od dziecka informacje przez zabawę. Dziękujemy Pani Agnieszko. Oczywiście bardzo polecamy.

 • K
  Lokalizacja: Gabinet TerapeutycznyUsługa: psychoterapia dzieci i młodzieży

  Polecam, to dopiero nasza pierwsza wizyta, ale córka wyleciała z gabinetu jak na skrzydłach. Nie spodziewałam się takiej zmiany po pierwszej wizycie, a jednak... Pani Agnieszka to bardzo dobry lekarz, przemiły człowiek , wzbudza zaufanie, co jest bardzo ważne w sytuacji kiedy zaczynamy rozmowę tak naprawdę obcym człowiekiem. Wrócimy i będziemy przyjeżdżać na terapię bo warto. Córka jest zachwycona wizytą, ukłony w pani stronę, pani Agnieszko. Złapanie dobrego kontaktu z nastolatką to nie lada wyczyn, a do tego z moja nieufną Natanią. Polecam wszystkim, którzy się jeszcze wahają. Rezerwujcie wizytę, nie ma na co czekać!

 • Z
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

  Szczerze polecam Panią Agnieszkę za pełny profesjonalizm w tym co robi.
  Odpowiednie podejście ,zainteresowanie problemem
  i ogromne zrozumienie potrzeb pacjenta
  Serdecznie polecam !!!!!!!

  Agnieszka Barłowska-Giereś2018-03-06

  Dziękuje Pani Zofio za gotowość do podzielenia się swoją opinią. Życzę, aby wypracowana zmiana dawała dużo satysfakcji i radości :)

 • P
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

  Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Pomogła mi rozwiązać wiele problemów jakie miałam w swoim życiu, ale też zmieniła moje nastawienie do świata oraz samej siebie. W dalszym ciągu kontynuuję terapią, ale myślę, że najważniejsze jest, że nie stoję w miejscu lecz coraz większymi krokami idę do przodu.

  Agnieszka Barłowska-Giereś2018-03-06

  Pani Paulino miło mi, że mogę towarzyszyć Pani w rozwoju osobistym. Kroki, jakie pani podejmuje są świadome i wyraźne. Życzę, aby nowe i lepsze przekonania na temat siebie i świata stale i nieustannie były pomocne w radzeniu sobie z trudnymi sytuacjami.

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

  Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia z odległego miasta, długo wahałam się czy warto taką drogę pokonywać mając u siebie w mieście terapeutów (niestety mało pomocni). Po 5 sesjach czuje zmiany jakie we mnie zachodzą, czuję że te zmiany będą się długo utrzymywać. w końcu czuję że rąbie to co od wielu wielu lat chciałam robić ale brakowało mi odwagi, siły. zaczynam cieszyć się małymi rzeczami, drobnostkami a tak ważnymi w życiu, dziecko, uśmiech, rysunek małej artyski, spacer. Daje mi to siłę i mojemu dziecku. Dziękuję i pozdrawiam.

  Agnieszka Barłowska-Giereś2018-03-06

  Ciesze się, że wysiłek i inwestycja jaką Pani włożyła w zadbanie o siebie przynosi wymierne rezultaty zarówno w działaniu i robieniu rzeczy, na których Pani zależało ale także w relacji z córeczką. Pozdrawiam serdecznie :)

 • I
  Lokalizacja: Gabinet TerapeutycznyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemow i przede wszystkim skuteczna terapia

  Agnieszka Barłowska-Giereś2018-01-22

  Pani Izo to Pani profesjonalne podejście do pracy nad sobą, pełne zaangażowania i starań jest najskuteczniejszą terapią własną jaką wykonuje Pani pomiędzy naszymi spotkaniami. Dalszych sukcesów życzę i dziękuje za opinie.

 • J
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty . Godna polecenia profesjonalistka . W miarę możliwości , na pewno skorzystam ponownie .

  Agnieszka Barłowska-Giereś2018-01-22

  Pani Joanno dziękuje za opinie. ciesze sie, że przebieg rozmowy był dla Pani zadowalający i profesjonalny. Mam zatem ogromną nadzieję, że przełoży sie na poczucie realnej zmiany w kierunku, którym Pani zależy.
  Pozdrawiam

 • S
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet TerapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo dziękuję za rozmowę, zaangażowanie i wysłuchanie. To spotkanie dało mi nadzieję na zmianę i motywację do działania.

  Agnieszka Barłowska-Giereś2017-11-10

  Witam :) nadzieja i motywacja razem potrafią góry przenosić :) Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie dziękuję za rozmowę. Poczułam się dużo lepiej. Ważne jest ze druga strona rozumie nas. Słucha. Wykazuje wielką empatie. Mam nadzieję że wspólnie znajdziemy receptę na uspokojenie mojego stanu emocjonalnego co pozwoli żebym ułożyła sobie przyszłość bez traumy przeszłości i bez ciągłego bania się co powiedzą inni na podejmowane decyzję. Każdej osobie która boryka się z jakimi kolwiek problemami serdecznie polecam Panią Agnieszkę!!!! Ja już jestem zapisana na kolejną wizytę. I to dopiero początek naszej współpracy.

  Agnieszka Barłowska-Giereś2017-11-10

  Bardzo dziękuje p. Katarzyno. Cieszy mnie, że rozmowa była dla Pani pomocna :)
  pozdrawiam serdecznie

 • W
  Wizyta umówiona przez ZnanyLekarz.pl

  Miła sympatyczna osoba. chcę pomoc jako lekarz. poprzez pytania i rozmowę szuka rozwiązania problemu.

  Agnieszka Barłowska-Giereś2017-01-17

  Dziękuję Panie Wojtku za miłe słowa. Życzę, aby udzielone przez Pana odpowiedzi i zaangażowanie w rozmowę pomogły uzyskać rozwiązanie :) Pozdrawiam

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu - zobacz10@o2.pl. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniu. Pracuję metodą krótkoterminową Skoncentrowaną Na Rozwiązaniu BSFT. W prywatnej praktyce pracuję w podejściu krótkoterminowym z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Posiadam doświadczenie terapeutyczne w pracy z dziećmi z domów dziecka, świetlic środowiskowych, młodzieżą szkół średnich i zawodowych a także z osobami dorosłymi. Pracowałam z osobami długotrwale bezrobotnymi, niepełnosprawnymi a także z pacjentami onkologicznymi i dializowanymi. Dużą grupę klientów stanowią osoby z zaburzeniami lękowymi, niskim poczuciem własnej wartości, klienci depresyjni. Mam także doświadczenie w pracy z osobami potrzebującymi pomocy w budowaniu motywacji i chęci do działania, przeżywającymi trudności w relacjach małżeńskich i partnerskich. Trudności dzieci i młodzieży, z którymi najczęściej pracuje to problemy z zachowaniem, trudności w adaptacji przedszkolnej i szkolnej oraz w relacjach rówieśniczych, nieśmiałością, niską akceptacją siebie.
  Prowadzę także szereg treningów i warsztatów, których celem jest wzrost kompetencji społecznych, poczucia własnej wartości, motywacji.

  Więcej o mnie i metodzie pracy znajdziecie na stronie. http://abarlowska.wix.com/seesolution-terapia Moja praca terapeutyczna podlega stałej superwizji. W dalszym ciągu kształcę się, uczestniczę w konferencjach naukowych. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

  POLECANA LITERATURA:
  Yvonne Dollan- "Jeden mały krok do szczęśliwego życia" - Polecam!
  Jesper Juul - "Zamiast wychowania"- Rewelacyjne książki Juula dla każdego rodzica!
  Jesper Juul- " "Nie" z miłości" - Polecam!
  Jesper Juul- "Twoje kompetentne dziecko"

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Edukacja

 • 4 letnie Studium Profesjonalnej Psychoterapii w Łodzi- psychoterapia
 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II - psychologia
 • Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie- pedagogika

Nagrody i wyróżnienia

 • Certyfikat Jakości - lekarz przyjazny pacjentowi 2015

Znajomość języków

 • niemiecki

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia