mgr

Agnieszka Barłowska-Giereś

Psycholog, Terapeuta, Psychoterapeuta

35 opinii +dodaj

Umów wizytę Zapytaj lekarza 2024 odwiedziny w ciągu 30 dni

W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu - zobacz10@o2.pl. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniu. Pracuję… więcej

Umów wizytę

To bardzo proste

Wybierz odpowiadający Ci termin, podaj swoje dane, potwierdź... i już. Wizyta umówiona!

To niezawodne

Wybrany termin trafi prosto do kalendarza lekarza. O wizycie przypomni Ci automatyczna wiadomość.

To bezpłatne

Nie pobieramy od pacjentów żadnych opłat. Z naszego serwisu korzystasz zupełnie za darmo.

Pytania pacjentów (33)

Martwisz się swoim zdrowiem?

Zadawaj pytania 23 tysiącom lekarzy i specjalistów, odpowiedź na swoje pytanie otrzymasz średnio w przeciągu 48 h, zupełnie za darmo.

Zadaj pytanie naszym specjalistom

Doświadczenie i kwalifikacje

O mnie

 • W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszam do kontaktu - zobacz10@o2.pl. Jestem certyfikowanym psychoterapeutą Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej Na Rozwiązaniu. Pracuję metodą krótkoterminową Skoncentrowaną Na Rozwiązaniu BSFT. W prywatnej praktyce pracuję w podejściu krótkoterminowym z osobami dorosłymi, młodzieżą i dziećmi. Posiadam doświadczenie terapeutyczne w pracy z dziećmi z domów dziecka, świetlic środowiskowych, młodzieżą szkół średnich i zawodowych a także z osobami dorosłymi. Pracowałam z osobami długotrwale bezrobotnymi, niepełnosprawnymi a także z pacjentami onkologicznymi i dializowanymi. Dużą grupę klientów stanowią osoby z zaburzeniami lękowymi, niskim poczuciem własnej wartości, klienci depresyjni. Mam także doświadczenie w pracy z osobami potrzebującymi pomocy w budowaniu motywacji i chęci do działania, przeżywającymi trudności w relacjach małżeńskich i partnerskich. Trudności dzieci i młodzieży, z którymi najczęściej pracuje to problemy z zachowaniem, trudności w adaptacji przedszkolnej i szkolnej oraz w relacjach rówieśniczych, nieśmiałością, niską akceptacją siebie.
  Prowadzę także szereg treningów i warsztatów, których celem jest wzrost kompetencji społecznych, poczucia własnej wartości, motywacji.

  Więcej o mnie i metodzie pracy znajdziecie na stronie. http://abarlowska.wix.com/seesolution-terapia Moja praca terapeutyczna podlega stałej superwizji. W dalszym ciągu kształcę się, uczestniczę w konferencjach naukowych. Jestem Członkiem Polskiego Towarzystwa Psychoterapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu.

  POLECANA LITERATURA:
  Yvonne Dollan- "Jeden mały krok do szczęśliwego życia" - Polecam!
  Jesper Juul - "Zamiast wychowania"- Rewelacyjne książki Juula dla każdego rodzica!
  Jesper Juul- " "Nie" z miłości" - Polecam!
  Jesper Juul- "Twoje kompetentne dziecko"

Specjalizacje

 • Psychoterapia

Ukończone szkoły

 • Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II - psychologia
 • Uniwersytet Marii Curie- Skłodowskiej w Lublinie- pedagogika
 • Studium Profesjonalnej Terapii w Łodzi- psychoterapia

Znajomość języków

 • niemiecki

Certyfikaty

Choroby

więcej

Zdjęcia

Ocena pacjentów

5

Ogólna ocena
35 opinii

 • Punktualność
 • Zaangażowanie
 • Gabinet
 • P
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

  Bardzo polecam Panią Agnieszkę. Pomogła mi rozwiązać wiele problemów jakie miałam w swoim życiu, ale też zmieniła moje nastawienie do świata oraz samej siebie. W dalszym ciągu kontynuuję terapią, ale myślę, że najważniejsze jest, że nie stoję w miejscu lecz coraz większymi krokami idę do przodu.

 • B
  Lokalizacja: Gabinet Terapeutyczny

  Trafiłam do Pani Agnieszki z polecenia z odległego miasta, długo wahałam się czy warto taką drogę pokonywać mając u siebie w mieście terapeutów (niestety mało pomocni). Po 5 sesjach czuje zmiany jakie we mnie zachodzą, czuję że te zmiany będą się długo utrzymywać. w końcu czuję że rąbie to co od wielu wielu lat chciałam robić ale brakowało mi odwagi, siły. zaczynam cieszyć się małymi rzeczami, drobnostkami a tak ważnymi w życiu, dziecko, uśmiech, rysunek małej artyski, spacer. Daje mi to siłę i mojemu dziecku. Dziękuję i pozdrawiam.

 • I
  Lokalizacja: Gabinet TerapeutycznyUsługa: psychoterapia indywidualna

  Serdecznie polecam wizyty u Pani psycholog. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemow i przede wszystkim skuteczna terapia????

  mgr Agnieszka Barłowska-Giereś2018-01-22

  Pani Izo to Pani profesjonalne podejście do pracy nad sobą, pełne zaangażowania i starań jest najskuteczniejszą terapią własną jaką wykonuje Pani pomiędzy naszymi spotkaniami. Dalszych sukcesów życzę i dziękuje za opinie.

 • J
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Jestem bardzo zadowolona z przebiegu wizyty . Godna polecenia profesjonalistka . W miarę możliwości , na pewno skorzystam ponownie .

  mgr Agnieszka Barłowska-Giereś2018-01-22

  Pani Joanno dziękuje za opinie. ciesze sie, że przebieg rozmowy był dla Pani zadowalający i profesjonalny. Mam zatem ogromną nadzieję, że przełoży sie na poczucie realnej zmiany w kierunku, którym Pani zależy.
  Pozdrawiam

 • S
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl
  Lokalizacja: Gabinet TerapeutycznyUsługa: konsultacje psychologiczne

  Bardzo dziękuję za rozmowę, zaangażowanie i wysłuchanie. To spotkanie dało mi nadzieję na zmianę i motywację do działania.

  mgr Agnieszka Barłowska-Giereś2017-11-10

  Witam :) nadzieja i motywacja razem potrafią góry przenosić :) Pozdrawiam serdecznie

 • K
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Serdecznie dziękuję za rozmowę. Poczułam się dużo lepiej. Ważne jest ze druga strona rozumie nas. Słucha. Wykazuje wielką empatie. Mam nadzieję że wspólnie znajdziemy receptę na uspokojenie mojego stanu emocjonalnego co pozwoli żebym ułożyła sobie przyszłość bez traumy przeszłości i bez ciągłego bania się co powiedzą inni na podejmowane decyzję. Każdej osobie która boryka się z jakimi kolwiek problemami serdecznie polecam Panią Agnieszkę!!!! Ja już jestem zapisana na kolejną wizytę. I to dopiero początek naszej współpracy.

  mgr Agnieszka Barłowska-Giereś2017-11-10

  Bardzo dziękuje p. Katarzyno. Cieszy mnie, że rozmowa była dla Pani pomocna :)
  pozdrawiam serdecznie

 • W
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Miła sympatyczna osoba. chcę pomoc jako lekarz. poprzez pytania i rozmowę szuka rozwiązania problemu.

  mgr Agnieszka Barłowska-Giereś2017-01-17

  Dziękuję Panie Wojtku za miłe słowa. Życzę, aby udzielone przez Pana odpowiedzi i zaangażowanie w rozmowę pomogły uzyskać rozwiązanie :) Pozdrawiam

 • W

  Polecam Panią Agnieszka jest pełna pasji empatii i zrozumienia. Rozmowa z nia daje duzo do myślenia a rozwiazanie kryzysowej sytuacji staje sie po prostu łatwiejsze.

  mgr Agnieszka Barłowska-Giereś2017-05-24

  Bardzo dziękuje za gotowość do wystawienia opinii. Cieszę sie, że rozmowa okazała sie dla Pani pomocna.
  Pozdrawiam serdecznie

 • A
  Wizyta ze ZnanyLekarz.pl

  Polecam Panią Agnieszkę. Była bardzo zaangażowana w rozmowę i pomogła znaleźć rozwiązanie mojego problemu. Jest bardzo miła i serdeczna. Polecam!

  mgr Agnieszka Barłowska-Giereś2016-07-25

  Dziękuje bardzo Pani Anno za miłe słowa. Cieszę sie ogromnie, że rozmowa okazała sie pomocna. Serdecznie pozdrawiam