To pytanie jest dla mnie ważne. Co zrobić jak osoba nie daje sobie zgody na matriarchat, czyli na si

2 odpowiedzi
To pytanie jest dla mnie ważne. Co zrobić jak osoba nie daje sobie zgody na matriarchat, czyli na silną kobiete a sam nie czuje sie zdolny do dzwigniecia wszystkich obowiazkow ze slabsza, czy delikatniejsza kobieta? Kobieta ktora nie narzuca swojego zdania, ale tez nie zalatwi czegos w urzedzie. Adoracja krzyza i wysoki neurotyzm nie poprowadzil w zyciu do sukcesu. Jak znalezc w zyciu jakas opoke? Tak zeby na niej mozna bylo budowac bez stresu na uczciwych warunkach ale jakos tak bardziej na light-cie. Troche chyba jestem zagubiony w tej mojej niestereotypowosci. Mam sklonnosc do budowania w grupie a w Kosciele sie nie odnajduje, w pracy sie nie odnajduje :> Troche jestem sfrustrowany. Jak znalecc mocne strony gdy sa tylko miekkie? Prosze o jakies wskazowki ....
Mocne strony posiada każdy, jednak nie każdy z jakichś powodów potrafi je dostrzec. A niekiedy to my sami nie chcemy widzieć tego co w nas dobre i cenne. Proszę odpowiedzieć sobie na pytanie czego chcę, jakie mam oczekiwania od siebie i obecnego życia. A następnie odpowiedzieć sobie na pytanie czy to mi odpowiada. Gdyby jednak nie przyniosło to pożądanej refleksji zachęcam do skorzystania ze wsparcia psychoterapeuty. Wskaże on kierunek. Pozdrawiam

W sytuacji, gdy ktoś nie akceptuje matriarchalnego podejścia i czujesz się zagubiony, warto skoncentrować się na swoich mocnych stronach. Poszukaj zrównoważonej relacji opartej na wzajemnym szacunku, a nie na hierarchii płci. Znalezienie oparcia może wymagać eksploracji różnych obszarów życia społecznego i zawodowego, które odpowiadają Twoim wartościom. Rozważ skonsultowanie się z psychologiem, aby uzyskać wsparcie i pomoc w zrozumieniu siebie oraz budowaniu satysfakcjonujących relacji.