tarczyca zwiększenie dawki leku

1 odpowiedzi
Witam Panie Doktorze, ma pytanie mam wysokie TSH 5,502 przyjmuje Letrox dawka 75mg wcześniej przyjmowałąm 50 miałąm operacje wycięto mi prawy płat tarczycy , w maju tego roku robiłam i były dobre teraz mam bardzo powiększone ponad normę, jestem rozdrazniona moja waga nie spada a musze schudnąć waga stoi w miejscu, nie sypiam dobrze , ja u pana się leczyłam , i mnie pan skierowała na operację w tutejszym szpitalu w legnicy operację miałąm w styczniu 2016 roku , dziękuje za radę z góry ale nie przebywam teraz w Polsce i nie mogę do pana przyjechać ,Jolanta
Ważne jest przyjmowanie leku na czczo, przynajmniej 30 min przed pierwszym posiłkiem i przed innymi lekami (jeżeli są przyjmowanie). Niestosowanie się do tych zasad może spowodować zaburzenia wchłaniania leku i wzrost TSH. Co do dawkowania - niestety za pośrednictwem tej strony nie można zmieniać ordynacji leku. W razie wątpliwości proszę o kontakt telefoniczny.