takie coś mi się przydarzyło : W piątek oglądając filmy na komputerze usnąłem i obudziłem się o 2 :

1 odpowiedzi
takie coś mi się przydarzyło :
W piątek oglądając filmy na komputerze usnąłem i obudziłem się o 2 :30 wziąłem tylko zolafren 10 a nie dobierałem tisercinu ani deprexoletu 10 i położyłem się ponownie spać i usnąłem. Następnej nocy tj sobota , wziołem tylko zolafren 10 i usnołem i obudziłem się o 7 :30 bez dobierania czego kolwiek więcej.A nic szczególnego nie robiłem Powtórzyłem to ponownie tj. zolafren 10 i położyłem się do łózka ale nie mogłem zasnąć wkońcu o 24 dobrałem hydroxzynę 50 i spałem do 5 :30 . Co się mogło wydarzyć że usnołem . Ale jak chciałem to powtórzyć z niedzieli na poniedziałek to się nie udało. Czy jest taka możliwość że nagromadziła się melatonina ( czy coś innego odpowiedzialnego za senność ) i usnołem a jak się obniżyła to po kilku nocach znów musiałem dobierać coś na sen . Wcześniej dobierałem na sen melatoninę 5 mg ale nie usypiała. Czy poprostu na pare dni doznałem remisji choroby ( f20 ) i dlatego usnołem bez dobierania czegokolwiek dodatkowego poza zolafrenem 10
Najlepiej kłaść się spać o stałej porze.

W razie dodatkowych pytań zapraszam na wizytę.
dr hab. med. Ewa Ogłodek