Szukam dietetyka z Wrocławia, który wspomoże mnie w mojej walce z kilogramami. W tym roku udało mi s

3 odpowiedzi
Szukam dietetyka z Wrocławia, który wspomoże mnie w mojej walce z kilogramami. W tym roku udało mi się schudnąć 25 kg, co jest zasługą m.in postu dr Dąbrowskiej (BMI z początku roku to 44,29, obecnie 35,8). Dodatkowo cierpię na niedoczynność tarczycy. Szukam specjalisty z nastawieniem na długofalową współpracę, bo przede mną do zrzucenia pewnie jeszcze kolejne 25 kg.
Witam,

Jestem w stanie Pani pomóc i jest możliwość ułożenia diety oraz podjęcie współpracy online. Specjalizuję się w dietoterapii w zaburzeniach hormonalnych w tym w niedoczynności tarczycy.

Koszt konsultacji telefonicznej wynosi 100 zł. Konsultacja trwa 60 minut. Jeżeli chodzi o pakiety czy diety to cena jest ustalana z dietetykiem podczas rozmowy.

Pozdrawiam,

Polecam mgr Joannę kowalska, znajdzie ją Pan też w tym serwisie. Doskonały dietetyk z dużym doświadczeniem i empatią. Polecam. (Ja niestety jestem z kujawsko - pomorskiego)
Gratuluję, bardzo dużo udało się Pani osiągnąć.
Specjalizuję się w dietoterapii w chorobie Hashimoto. Zapraszam na konsultację.