Szanowni Państwo Bardzo prosze o ratunek i pomoc za każdym razem badanie krwi jest poprawne a cukier
1
odpowiedzi
Szanowni Państwo Bardzo prosze o ratunek i pomoc za każdym razem badanie krwi jest poprawne a cukier w normie a coraz częściej jestem osłabiony i kręci mi się w głowie i jest mi słabo co to może być? Nadmieniam, że po zjedzeniu coś słodkiego np. Baton lepiej się czuje Czy mimo dobrych badań może być cukrzyca lub spadek cukru i co to może być i czy to się leczy??? Pozdrawiam
Może to nie cukier jest przyczyną. Proszę skontaktować się U neurologa. Pozdrawiam serdecznie.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Od ponad miesiaca odczuwam w bol stawie krzyzowo biodrowym. Leki przeciwzapalne, przeciwbolowe, masaze, synvisc, odblokowanie stawu, dicofenac brany ponad 10 dni przestalem brac poniewaz bol ustepowal, po 2 dniach bol powrocil i dalej sie nasila, lekarz wypisal diclofenac na kolejne 30 dni (1-0-1).…
- Witam, Jestem w 28 dniu cyklu, za 3 dni mam dostać miesiączketesty ciążowe wyszły pozytywne, bardzo blade kreski. Kiedy udać się do ginekologa?
- Ewa ,mam 62 lata . Ponieważ od dłuższego czasu boli mnie lewa pierś a w tej chwili nawet bardzo mocno zrobiłam usg i mammografie. Jednak onkolog u którego byłam z wynikiem , popatrzył na wyniki i zbył mnie odpowiedzią " Zgłosi się Pani za dwa lata ". W związku z tym iż dziwnie boli zwracam się…
- Witam, Od tygodnia przyjmuje lek Escitalopram 10mg (zaczelam od pol tabletki wedlug zalecec lekarza) oraz biore na noc Hydoxyzinum w tabletkach 10 mg czy moge wypic przy tych lekach lampke wina lub szklanke piwa? Dziekuje, Pozdrawiam.
- Czy żylkaki są przeciwskazaniem do rolowania nóg ? a może są zalecane ?
- Gdzie najszybciej zrobię badania vng okolice Wrocławia
- Czy mogę sildenafil przyjmować i pryligy przy leku od refleksu Mesopral nie odbiera moja pani doktor a jest weekend chciałem skorzystać z wolnego czasu z zona
- Czy jest możliwe aby po głębokim rozwierceniu górnej siódemki nie można odnaleźć żadnego z kanałów?zrobione RTG danego zęba również nie pokazuje kanałów?
- Witam Planuje poddać się zabiegowi zmniejszenia małżowin nosowych metodą z użyciem fal radiowych. Mam takie zalecenie, jestem alergikiem i ostatnio laryngolog stwierdził, że moje małżowiny są bardzo przerośnięte. Mam pytanie - jak długi jest okres, gdy po zabiegu utrudnione jest oddychanie nosem,…
- Dzień dobry, chciałbym zapytać się czy można jednocześnie stosować mianseryne i zolpidem? Mianseryne zażywam nasennie w dawce 20 mg., niestety rośnie dość szybko tolerancja na efekt nasenny, czy od czasu do czasu (aby uniknąć ewentualnego uzależnienia) można wspomagać się zolpidemem (dawka…
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.