Syn skonczyl wlasnie 3 latka. nie bylismy dotad u logopedy az do momentu 3 urodzin. poszlismy gdyz m

6 odpowiedzi
Syn skonczyl wlasnie 3 latka. nie bylismy dotad u logopedy az do momentu 3 urodzin. poszlismy gdyz metody cwiczen stosowane w domu nie przynosily efektow. syn ma codziennie czytane. chowany jest dwujezycznie (angielski i polski). chodzi do klubikow malucha dwa razy w tyg odkad skonczyl 1,5 roczku. zaczal chodzic pozno bo gdy mial 19 m. cierpial na reflux i problemy z polykaniem od urodzenia.
logopeda u ktorej bylismy zrazila nas totalnie do tego typu wizyt gdyz nawet nie obejrzala dziecka, nie nawiazala z nim kontaktu. tylko przez pol godziny zrobila wyklad jaka zla matka jestem ze wczesniej nie przyszlam i postepuje antyposlko ze mowie w jezyku angielskim. stwierdzila ze mateusz jest poakiem i ma uczyc sie polskiego. prosba o porade gdzie spotkam w warszawie bardziej empatycznego specjaliste ktory chociaz obejrzy dziecko a nie zrobi wyklad rodzicom.
Problem może być bardziej złożony niż tylko dwujęzyczność, z tego co przeczytałam w Pani zapytaniu. Proszę szukać specjalisty. W Warszawie jest dobry ośrodek logopedów. Musiała Pani naprawdę kiepsko trafić. Niestety nie znam osobiście zbyt wielu specjalistów z wielkiego miasta, sama jestem z Piotrkowa, ale kilka razy kontaktowałam się z Centrum Metody Krakowskiej w Warszawie lub z Panią Anną Lange z Raszyna. wydają się kompetentni. Na pewno znajdzie się ktoś odpowiedni w Warszawie, proszę się nie zrażać. Pozdrawiam i życzę szybkiego powodzenia.

Dzień dobry. Pracuję także z dziećmi dwujęzycznymi. Zapraszam do gabinetu Logospec w Warszawie (dzielnica targówek). Przeprowadzę szczegółowy wywiad i ocenię dziecko.
Więcej informacji i kontakt do mnie znajdzie Pani na stronie logospec.
Pozdrawiam i zapraszam.
Jeśli nie znalazła Pani jeszcze specjalisty w Warszawie, zapraszam serdecznie. Przyjmuję w Multi Med (Grochowska).
Pozdrawiam!
Sugeruję wizytę: Konsultacja logopedyczna - 120 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Zapraszam do ProPsycheJunior Kliniki terapii Allenort.
Witam. Zachęcam do wizyty u logopedy, psychologa. Problem może być Łożony. Trzeba postawić diagnozę nie tylko logopedyczna, ale i psychologiczną.
Zachęcam do działania
Pozdrawiam.
Krystyna Zielinska
Dzień dobry, warto wiedzieć, że czytanie rozwija słownik bierny i to oczywiście bardzo dobrze.Natomiast neurobiologia lubi równowagę i jednocześnie należy wspierać rozwój procesów mowy czynnej.Te zdecydowanie rządzą się innymi prawami.
Szczegółowa diagnoza tak budowy i sprawności jamy ustnej, percepcji fonemowej oraz innych wynikających z indywidualnej diagnozy funkcji pozwoli wskazać odpowiednią drogę stymulacji opartą o skuteczne techniki i metody. Powodzenia.