Syn ma 6 lat jego wyniki to tsh 5.640 ft3 5.04. Ft 4 1.58 waży ok 20 kg bardzo powoli rośnie ma bied

2 odpowiedzi
Syn ma 6 lat jego wyniki to tsh 5.640 ft3 5.04. Ft 4 1.58 waży ok 20 kg bardzo powoli rośnie ma biedactwo ma tak zwany objaw brudnych łokci bardzo sucha skórę i nadal zdążają się kupki w majtki a nawet w czasie snu . Zauważyłam że ma też ataki na tle bolowym np dostał piłką i zesztywnial napięcie wszystkich miesi piastki mocno zaciśnięte nawet po uzadleniu osy to samo po każdym urazie się tak robi i trwa to kilka sekund po czym raz pamięta co się stało raz nie. Pytanie czy to wszystko ma coś wspólnego z tarczyca
Konieczna PILNA konsultacja z PEDIATRĄ, ENDOKRYNOLOGIEM I NEUROLOGIEM DZIECIECYM ! Niedoczynność tarczycy, moze powodowac opóźienie rozwoju, zaparcia, sucha skóre, apatię, inne problemy! Możliwe też inne zaburzenia hormonalne; neurologiczne, zaburzenia świadomości !! miotonia ??
Pozdrawiam

Podobnie jak PANI dr poprzednia uważam że u endokrynologa leczymy tarczyce.zrobic testy alergiczne np na jad owadów I zaobserwować czy tylko ból po ugryzieniu itd daje takie objawy czy inne SYTACJE które wiążą się z bólem też prowokują napad zaciśniecia dłoni I niepamięć.i Z tymi informacjami I obserwowanie okoliczności tych zdarzeń idąc się do neurologa dziecięcego.