Swój silny stres rozładowuje poprzez nadmiernie objadanie i onanizm szczególnie to drugie jest uzale

5 odpowiedzi
Swój silny stres rozładowuje poprzez nadmiernie objadanie i onanizm szczególnie to drugie jest uzalezniajace nigdy nie uprawiałem seksu jak widze ładną kobietę to pojawiają sie rózne fantazje nie wiem jak o tym rozmawiac z psychologiem
problem w tym ze pani psycholog do której chodze jest piekna kobieta i to mnie rozprasza nie wypada powiedziec ze widok pani psycholog mnie podnieca
jak z tym skonczyc
Witam,

Będąc w terapii ważne jest by zaufać prowadzącemu i powierzyć mu to z czym na co dzień się borykamy. Jednak z tego co Pan pisze, mam wrażenie, że nie jest Pan jeszcze na to gotowy. Na wszystko przychodzi czas i ważne tylko, by móc to zauważyć i wykorzystać dla siebie. Zachęcam do szczerości na sesjach, przede wszystkim przed samym sobą, bo to jest dla Pana!

Pozdrawiam, Magdalena Pstrągowska

Zapraszam na konstelację.
Najlepiej będzie w pana przypadku zasięgnąć porady u seksuologa.
Pozdrawiam
Rozmowy na tematy związane z erotyką i seksem nie należą do łatwych. Niemniej jednak uważam, że warunkiem skutecznej pomocy psychologicznej jest szczerość ze strony klienta. To, że Panu podobają się kobiety i fantazjuje Pan na ich temat to zdrowe naturalne zjawisko. Również onanizowanie się to element prawidłowego rozwoju psychoseksualnego. Taki rodzaj realizowania potrzeb seksualnych może stanowić kłopot jedynie wtedy kiedy w ten sposób rozładowuje się napięcie wynikające z innych powodów -np stresu lub gdy ktoś czuje ograniczenia związane z realizacją potrzeb seksualnych w relacji z drugą osobą. Jeśli Pan otwarcie powie swojej pani psycholog, że ma Pan kłopot związany z opowiadaniem o sobie -na pewno uzyska Pan wsparcie -i będzie Panu o wiele łatwiej otworzyć się.
Warto zaufać swojej terapeutce i porozmawiać z nią o Pana objawach, na pewno przyniesie, to Panu dużą korzyść w postaci zrozumienia skąd takie zachowania się pojawia. Pozdrawiam Piotr Włodarczyk