Strach przed dentysta

1 odpowiedzi
Witam Pani Doktor,
Postaram sie w skrocie opisac moj problem, chociaz nie jest to dla mnie latwe ...
Boje sie dentysty, mam niski prog bólu, wstydze sie stanu moich zebów a jednoczesnie nie ukrywam ze martwia mnie koszty zwiazane z "odnowa" uzebienia
Czy i ewentualnie kiedy bylaby mozliwosc najszybszego spotkania z Pania ?
Ze wzgledu na moj lek chcialabym na poczatku wizyty porozmawiac z pania, omowic rozne kwestie a pozniej ( mam nadzieje ze sie odwaze ;)poddac sie leczeniu
Chcialabym wspolnie z pania doktor ustalic calosciowy plan leczenia
Ale o konkretach najlepiej bedzie juz rozmawiac osobiscie
Chociaz denerwuje sie bardzo, jestem tez pelna nadziei ze po latach byc moze to pani bedzie "moim" wspanialym Stomatologiem :)
Witam:) jest mi niezmiernie milo, ze sie Pani do mnie odezwala:) postaram sie oczywiscie pomoc Pani przezwyciezyc swoj lek, rzeczywiscie najlepszym sposobem na rozpoczecie leczenia jest rozmowa o potrzebach leczniczych i ustalenie planu leczenia:) od tego wlascie zaczniemy:) jesli chodzi o terminy, to najlepiej jest kontaktowac sie z recepcja - kolezanki maja dostepny moj grafik badz mozna tez skorzystac z portalu znanylekarz.pl :) pozdrawiam serdecznie i mam nadzieje do zobaczenia:)