Stosuje suplement diety nutrimex już miesiąc czasu przyjęłam 60 tabletek i waga wogule mi nie spadła

3 odpowiedzi
Stosuje suplement diety nutrimex już miesiąc czasu przyjęłam 60 tabletek i waga wogule mi nie spadła co może być powodem tego że tabletki nie przynoszą oczekiwanych rezultatów czy po prostu te tabletki nie działają pozdrawiam
Dzień dobry, za spadek wagi odpowiada wiele czynników o których Pani nie wspomniała. Same tabletki wspomagające odchudzanie to za mało. Żeby waga spadła potrzeba deficytu kalorycznego, ale i dobrej jakościowo diety, niezbędny jest ruch, oraz wartościowy sen, żeby regeneracja mogła przebiegać sprawnie. Nie napisała Pani jaki jest Pani tryb życia, czy jest Pani aktywna w ciągu dnia, co i ile zjada w ciągu doby, czy stosuje suplementy, czy robiła Pani badania krwi i ma świadomość aktualnego stanu zdrowia, ewentualnych niedoborów czy zaburzeń hormonalnych. Przyczyn braku spadku wagi może być bardzo wiele i nie da się bez szczegółowego wywiadu ustalić, co w Pani przypadku jest głównym powodem. Dlatego warto udać się na konsultację do dietetyka, który oceni co można by zmienić, aby odchudzanie się powiodło. Zapraszam po poradę. Pozdrawiam, dietetyk Donata Ciesielska

Dzień dobry, żadne tabletki nie rozwiążą problemu masy ciała. Jeśli w jakiś sposób pomogą, to z pewnością krótkoterminowo. Kluczem redukcji jest ujemny bilans energetyczny oraz zmiana nawyków żywieniowych. Pozdrawiam
Dzień dobry, każdy suplement diety jest środkiem spożywczym, a nie lekiem o udowodnionych działaniach. Niestety nie ma cudownego leku, a tym bardziej suplementu diety, który spowodowałby utratę wagi. Przy dobrze zbilansowanej diecie odpowiednie suplementy mogą nieco wspomóc jej działanie, ale same niczego nie wnoszą, a czasami mogą nawet zaszkodzić. Polecałabym zmienić nawyki żywieniowe: jeść śniadanie, 3-5 posiłków dziennie, nie podjadać między posiłkami, włączyć codzienną aktywność fizyczną, wyeliminować z diety słodycze, napoje słodzone, stosować się do zasad piramidy żywienia oraz spać minimum7 godzin. Jeśli uda się Pani utrwalić te zasady, to efekty w postaci utraty kilogramów oraz lepszego samopoczucia i zdrowia będą trwałe. Pozdrawiam serdecznie.