Spotykałam się z mężczyzną przed jego zatrzymaniem było kiepsko między nami już a mimo tego postanow

2 odpowiedzi
Spotykałam się z mężczyzną przed jego zatrzymaniem było kiepsko między nami już a mimo tego postanowiłam być przy nim wysyłać pieniądze robić paczki znaczki ciuchy gazety wszystko robiłam odwiedzałam go odsiadywał 10 miesięcy w tym czasie uwierzyłam w jego szczere intencje i uczucia pisał że chce być moim mężem że udowodni mi że naprawdę potrafi kochać i do ostatniego dnia odsiadki dzwonił wmawiał mi miłość wyszedł spędził ze mną godz poleciał wieczorem spotkaliśmy się byłam do rana u niego po czym poszłam do siebie koło południa napisałam nie odpisał wieczorem skłamał że nie słyszał jak pukałam do niego wieczorem stał się wręcz podły gdy doszło do spotkania zaczął wmawiać mi że teraz to moja wina że to na starcie było zakończone i mówił to takim tonem prosto szyderczo chciałam żeby przestał zapytałam go dlaczego taki jest po czym on powiedział że nie nadaje się do związku obraził mnie że jestem straszna matka i powtarza że to moja wina że nam nie wyszło wypi..o 4 rano powiedział do mnie strasznie mnie to boli zakochałam się a on nagle mi tak zrobił nie umiem poradzić sobie z jego zachowaniem dostał moja wypiske a ja nawet złotówki nie miałam nie prosiłam go o nic nie o to chodzi tylko o to jak się w sekundę zmienił obwinia mnie o każdą bzdurę i wmawia mi że to moje zachowanie jest nie w porządku w listach pisał mi że tęskni kocha a jak wyszedł dwa dni temu strasznie mnie to boli pierwszy raz nie kontaktuje się ze mną a w czasie odsiadki co dzień dzwonił mówił że kocha tęskni a teraz co dlaczego ja nie mogę tego zrozumieć chłodny podły szyderczy i powiedział mi wyp....ja chce zrozumieć bo załamana jestem nie mogę uwierzyć
Witam serdecznie,

relacje międzyludzkie często mogą być skomplikowane, niejednoznaczne i sprawiające ból. Polecam kontakt z psychoterapeutą, który zajmuje się terapią schematu. Ma Pani wiele kwestii do przepracowania. Myślę, że poznanie własnych schematów pomoże Pani lepiej radzić sobie w trudnych sytuacjach.

Pozdrawiam

Dzień dobry,
wydaje mi się, że to jest kwestia wymagająca dłuższej pracy i rozmowy na spotkaniu. Niestety nie wydaje mi się aby krótka porada mogła przynieść oczekiwana pomoc.
Zachęcam do rozważenia konsultacji psychoterapeutycznej.
Serdecznie pozdrawiam