Pytanie dotyczące wizyty

4 odpowiedzi
Dzień dobry, Pani Moniko czy przyjmuje Pani jeszcze w Centrum Nowa Europa? Czy można się do Pani umówić? Jeśli tak czy długie są terminy oczekiwania na wizytę?
Witam. Jestem na urlopie.macierzynskim do początku 2017 r. Pozdrawiam Monika P-S. Jeśli cos pilnego to proszę pisać na adres w dietetyk.sobczak małpa Gmail.com

Witam, jeśli pisze Pani do mnie to nazywam się Agnieszka Duszyńska i przyjmuję na ulicy Myśliwskiej 33 w Przychodni Nowy Chełm.
pozdrawiam serdecznie i zapraszam:)
Witam .Nigdy nie przyjmowałam w Centrum Nowa Europa.przyjmuije w Grodkowie ewentualnie dojazd do pacjenta.
Pozdrawiam
Witam Serdecznie!
Niestety nie jestem Panią Moniką i nie pracuję w Centrum Nowa Europa. Jeśli jednak chciałaby Pani/chciałby Pan się się umówić do mojej poradni Dietetico - poradnia dietetyczna w w w . d i e t e t i c o . p l zapraszam do kontaktu. Terminy nie są odległe i prowadzę również poradnictwo on-line. Zapraszam!
Pozdrawiam,
Tomasz Kolipiński - Dietetyk