Proszę o radę problemem jest parcie na pęcherz który trwa już 3 tygodnie urolog po zbadaniu palpacyj

1 odpowiedzi
Proszę o radę
problemem jest parcie na pęcherz który trwa już 3 tygodnie
urolog po zbadaniu palpacyjnym i usg nic nie stwierdził,wszystko wporządku,przepisał mi lek Zevesin
leki nic nie dają oprócz czucia parcia na pęcherz i uczucia niewypróznienia się do końca nie ma innych objawów,ani bólu,ani szczypania,czasem pobolewa mnie lewa noga,mocz oddaję bez problemu,w nocy nie wstaję,najgorzej jest w dzień,gruczoł krokowy w normie,jądra w normie,pęcherz w normie,po lewej stronie wykryto jakieś malutkie złogi ,mam więc pić dużo wody i brać przez miesiąc ten lek,rozpoznanie według lekarza:nerwowo mięśniowa dysfunkcja pęcherza,niesklasyfikowana gdzie indziej proszę o rade bo jest to straszni dokuczliwe a efektów leczenia nie ma.
34l
Szanowny Panie, należy wykonać posiew moczu i zgłosić się na konsultację urologiczną połączoną z USG układu moczowego.

Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online

Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.
  • Z troski o Wasze zdrowie nie publikujemy informacji o dawkowaniu leków.

Ta wartość jest za krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.


Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.