Proszę o pomoc

6 odpowiedzi
Witam od 2 lat borykam się z otyłością, związaną z mojego łakomstwa na słodycze , nie potrafię sobie z tym poradzić, nie umiem się zmotywować kilka lat wcześniej, ważyłam 55 kg teraz waga pokazuje 73 przy wzroście 160 , z wiekiem przemiana materii się zmienia ale kiedyś nie miałam tego problemu proszę o pomoc ..
Witam, wysoki poziom glukozy wywołany złym odżywianiem i spożywaniem dużej ilości słodyczy, powoduje, że nie potrafimy poradzić sobie z ochotą na słodkie. Dodatkowo występuje taki termin jak uzależnienie od słodyczy. Z każdym z tych problemów mogę Pani pomóc. Oczywiście na początku wykonamy badania krwi, które nam podpowiedzą czy problem nie tkwi gdzieś indziej.
Pozdrawiam
Magdalena Kołodziej
Dietetyk

Zapraszam na konsultację, zawsze jest jakieś wyjście :) pozdrawiam
Witam serdecznie,

Dieta spersonalizowana (zrównoważona pod względem zawartości składników odżywczych) poprzez redukcję masy ciała, prawidłowe funkcjonowanie naszego organizmu, a także utrzymanie dobrego samopoczucia zdecydowanie ułatwia nam „walkę” ze zbędnymi kilogramami. Świetnie, że myśli Pani o poważnych zmianach dot. nawyków żywieniowych.

W chwili obecnej przebywam na „urlopie macierzyńskim”. Powrót do pracy w Nowej Europie planuje na początek 2017 r.

W przypadku dodatkowych pytań pozostaję do dyspozycji.

Serdecznie pozdrawiam i życzę samych sukcesów.

Monika Papuga-Sobczak
Dzień dobry, zapraszam do kontaktu telefonicznego lub mailowego-niestety nie moge tu wpisać, dlatego zapraszam na stronę: slimfactory.pl
Pozdrawiam,
MBellwon
Zapraszam na konsultację, pomogę :-) nie będę krzyczeć, proszę się nie bać :-) Jak inne osoby dają radę to i Pani da radę :-) Pozdrawiam, Agnieszka
Dzień dobry, nadmierny apetyt na słodycze może mieć różnorakie podloże: należałoby wykluczyć insulinooporność czy początki cukrzycy. Jeśli badania są prawidłowe, należy wprowadzić regularne posiłki co 3-4 godziny tak by zapobiec napadów głodu i wprowadzić zdrowe przekąski, które zastępują słodycze. W regulacji apetytu pomocne są także regularne treningi.