Probowalalam już wszystkiego :(

10 odpowiedzi
Witam. Mam problem z lekką nadwagą i zdecydowalam się pójść do dietetyka. Moje godziny pracy nie pozwalają mi na jakiekolwiek ćwiczenia a bardzo bym chciała schudnac. Probowalalam już chyba wszystkiego :( jaki koszt wynosi u Pani takA kilku miesięczna konsultacja(rozpisanie diety ,sprawdzanie rezultatów itp)
Witam serdecznie,
zaczynamy od pierwszej konsultacji (wywiad żywieniowy, analiza składu ciała, ocena jadłospisu, wskazówki) koszt to 100 zł. Następnie rozpoczynamy dietoterapią miesieczną (2x 14 dni jadłospisu i dwie wizyty kontrolne) - koszt 300 zł. Zachęcam do kontaktu telefonicznego. Pozdrawiam Natalia Makowska

Dzień dobry.
Zapraszam do kontaktu telefonicznego.
Witam serdecznie, Proszę o bezpośredni kontakt-najlepiej telefoniczny (slimfactory.pl), w celu umówienia się na wizytę (lub skorzystanie z kalendarza i umówienie wizyty online) - koszt pakietu miesięcznego ustalany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb (cennik ogólny znajduje się u mnie w profilu, w rozmowie telefonicznej, po otrzymaniu dodatkowych informacji, myślę, że mogłabym powiedzieć więcej).
Zapraszam do kontaktu, myślę, że będę mogła pomóc :)
Serdecznie pozdrawiam,
MBellwon
Najlepsze rezultaty przynosi dieta dopasowana indywidualnie do pacjenta. Zalecenia żywieniowe dobiera się na podstawie dokładnego wywiadu zdrowotno- żywieniowego. Jeżeli podejmowała Pani już próby odchudzania i nie było efektów to warto zrobić badania krwi aby wykluczyć przyczyny zaburzeń metabolizmu. Zapraszam na konsultacje na której będziemy mogły wspólnie ustalić plan działania :) Nie ma rzeczy niemożliwych zawsze znajdzie się jakieś rozwiązanie. Koszt miesięcznej dietoterapii z konsultacjami wynosi 379 zł- pakiet II.
Dzień dobry,
niekoniecznie i nie zawsze rozpisuję dietę - często działam z klientami na zasadzie diet coachingu. Pracujemy wtedy na mocnych stronach klienta, rozwijamy samoświadomość i w konsekwencji osiągamy sukces :)
Zapraszam do kontaktu, zobaczymy jakie rozwiązania dla Pani mogę zaproponować.
Witam,

koszt miesięcznej kuracji to ok 400-500zł (w tej cenie mieści się jadłospis, wszystkie zalecenia, materiały, cotygodniowe konsultacje i badania składu ciała oraz suplementacja wspomagająca działanie diety). Prowadzę również osoby, których tryb życia lub stan zdrowia nie pozwala na zastosowanie dodatkowo ćwiczeń i osiągają one dobre rezultaty.
Zapraszam serdecznie na konsultację.

Pozdrawiam
Witam, koszt kuracji uzależniony jest od czasu jej trwania. Jestem w stanie oszacować taki koszt kiedy będzie wiadomo ile kilogramów chciałaby Pani zrzucić i czy nie cierpi Pani na choroby metaboliczne. Koszt pierwszej wizyty to 130zł, wizyty kontrolne to 100zł. Cena 2-tygodniowego kompletnego jadłospisu wynosi 250zł. Przy stałej współpracy oferuję stosowne zniżki.Pozdrawiam.
Dzień dobry. Proszę nie rezygnować w swoim postanowieniu i nie poddawać się. Najlepszym sprzymierzeńcem jest czas i konsekwencja, rezultaty się pojawią pod warunkiem że dieta będzie odpowiednio zaplanowana i rozsądna. Ceny moich usług znajdzie Pani na mojej stronie internetowej lub proszę o kontakt telefoniczny. Jest wiele wariantów i szczegółów dlatego najlepiej porozmawiać. Pozdrawiam.
Witam, I wizyta (wywiad dietetyczny, ułożenie Programu Żywienia i przekazanie z omówieniem) to koszt 250 PLN. Wizyty kontrolne, to 100 PLN. Zapraszam.
Sugeruję wizytę:
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry,
Rozumiem Panią, pewnie nie jest Pani łatwo. Cieżko jest wyliczyć koszt kilkumiesięcznej współpracy. Aktualnie mamy promocję 4 wizyty w cenie 200 zł ( w tym pierwsza)
Serdecznie zapraszam.,
Paula Łysakowska
Zdrowie na Talerzu