Problem w związku

1 odpowiedzi
Pani doktor mam problem z moim chłopakiem. Jesteśmy razem ze sobą od dwóch lat i czuje jakby cos wygasało. Wiadomo, ze z czasem w związkach pojawia sie pewna rutyna i tego uniknąć sie nie da. Spotykamy sie codziennie i wydaje mi sie, ze powoli mamy siebie dosyć i zbliżamy sie ku końcu. Coraz cześciej sie kłócimy o głupoty, gdy jesteśmy ze znajomymi, zachowuje sie jakby mnie nie było, interesuje sie każdym tylko nie mna. Ja nie wymagam od niego ciągłej uwagi, tylko okazania choć małego zainteresowania. Ponadto jestem osoba bardzo czułą, bardzo często okazuję mu uczucia przytulając go, całując. Chciałabym aby rownież i on okazał mi jakiekolwiek uczucie. Najgorzej jest, gdy mu mowię o swoich odczuciach. Gdy mu powiem co mi leży na sercu i co sprawia mi przykrość, to słyszę jedynie, ze przesadzam, lub powstaje kolejna awantura, która rozpoczyna on. Naprawdę kocham go, nie wyobrażam sobie swojego życia, bez niego u mojego boku. Coraz cześciej zaczynam myśleć o tym, ze za niedługo nasz związek moze sie skończyć, bo naprawdę mnie to psychicznie meczy, a nie chce źle dla siebie i nie chce, ze on sie ze mna męczył (choć gdy pytam go czy mnie kocha, czy to juz po prostu przyzwyczajenie, odpowiada ze mnie kocha). Pani doktor, bardzo prosze o pomoc, radę, cokolwiek.
Witam serdecznie.Z tego co Pani pisze Wasz związek przechodzi kryzys.Kryzysy mogą pojawiać się na każdym etapie związku.Warto zapytać siebie czy wątpliwości pojawiły się teraz czy teraz je Pani dostrzega? Może coś się wydarzyło pomiędzy Wami albo w Pani samej zaszły w ostatnim czasie ważne zmiany?może zaczęła Pani zdawać sobie sprawę z tego że związek nie zaspokaja Pani potrzeb? Najlepiej byłoby gdyby udała się Pani na konsultację do psychoterapeuty,który na spotkaniu głębiej dopyta i pomoże Pani znaleźć przyczyny kryzysu w Pani związku.Pozdrawiam