Pracuje jako kierowca zawodowy, niestety mój ruch jest hmm zerowy?
Przybrała na masie prawie 45 kilko w ciągu 11 miesięcy, co jest najgorsze? Od kilku dni zaczęłam chodzić na siłownię i znowu przybieram na masie...
Zaczęłam już myśleć o tym aby udać się do lekarza plastycznego...
Niestety odsysanie tłuszczu zostało mi odmówione, podczas konsultacji Panii mi powiedziała że powinnam iść najpierw do psychologa nie na odsysanie tłuszczu...
Czy są jakieś metody gdzie w szybkim czasie powiedzmy 3/4 miesięcy zgubie przy mojej siedzącej pracy od 10 do 15 kg?


Dodam dodatkowo że kilka miesięcy wcześniej byłam u dietetyka, dostałam dietę z 5 posiłkami... I byłam okrutnie głodna po nich ????
Po czym odstawilam tą dietę na bok...
Dieta którą dostałaś widocznie była zbyt nisko kaloryczna. Możemy chudnąć, nie chodzić głodnym, a przy tym czuć się dobrze i być zdrowym. Zapraszam do siebie, na pewno coś poradzimy. (możliwość konsultacji w Warszawie, Grodzisku mazowieckim oraz online)

Dieta mogła mieć za mało kalorii - co mogło zadziałać odwrotnie i zaczęła Pani przybierać na wadze. Niestety, tak sie dzieje, gdy dostarczam naszemu organizmowi mniej niż potrzebuje. Zapraszam do konsultacji. Również online. Pokażę jak można jeść zdrowo, smacznie , chodzić najedzonym a do tego gubić zbędne kilogramy :)

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.