Powiększanie biustu - blizny

6 odpowiedzi
Dzień dobry, chciałabym zapytać o blizny, które pozostają po operacji powiększenia biustu. Jak duże one mogą być?
Dzień dobry,
blizny po powiększeniu biustu są zlokalizowane w fałdzie podpiersiowym, mają długość około 4,5-5 cm, w zależności od wielkości użytego implantu. Taka lokalizacja gwarantuje najmniejszą widoczność blizn. Inne możliwe umiejscowienia blizn to otoczka brodawki piersiowej lub okolica pachowa, niemniej jednak - wbrew pozorom - efekty estetyczne nie są aż tak dobre jak w przypadku pierwszej lokalizacji.

Z poważaniem,

lek. Piotr Drozdowski
specjalista chirurg plastyk
FEBOPRAS

Blizna po zabiegu powiększenia piersi ma długość 4 - 5 cm i lokalizuje się w fałdzie podsutkowym. Jej długość zależy od wielkości implantu. Blizna początkowo widoczna z czasem przyjmuje barwę cielistą i staje się praktycznie nie widoczna. Pozdrawiam.
Witam. Blizny po powiększeniu piersi to ok 4,5-5 cm. Zależą od wielkości implantu. Blizny pozostają do końca życia ale z biegiem czasu stają się mniej widoczne. Zapraszam na konsultację.
Szanowna Pani zwykle blizna ma 4-do 5 cm długości w fałdzie podsutkowym
Dzień dobry. Blizna po zabiegu powiększenia piersi ma długość od 4 do 5 cm w zależności od wielkości implantu. Blizna jest linijna. Przy prawidłowym gojeniu i postępowaniu po 2 - 3 latach jest prawie niewidoczna. Pozdrawiam
Dzień dobry!
Zwykle blizny po powiększeniu piersi mają około 4-5 cm i są ukryte w fałdach podpiersiowych. Przy użyciu nowej generacji implantów mogą być nawet nieco mniejsze, trochę ponad 3-3,5 cm.
Zapraszam na konsultację, pomiary i wypróbowanie tzw. sizerów (zewnętrznych przymiarkowych wkładek symulujących obecność implantu).
dr n. med. Michał Lewandowicz