Półtorej tygodnia temu miałam podany kwas w dolinę łez w jednym miejscu nadal utrzymuje się dosyć ci
1
odpowiedzi
Półtorej tygodnia temu miałam podany kwas w dolinę łez w jednym miejscu nadal utrzymuje się dosyć ciemne prawie czarne zabarwienie, opuchlizna była ale zeszła nad czarnym jest jeszcze małe opuchnięcie w okol jest fioletowo i zielono. Okolica jest miękka i nie boli proszę o odpowiedz czy mma się martwić
Dzień dobry :) Proszę zgłosić się na konsultację do lekarza medycyny estetycznej lub dermatologa. On z pewnością ustali odpowiednie leczenie skóry i postawi diagnozę.
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia.
Uzyskaj odpowiedzi dzięki konsultacji online
Jeśli potrzebujesz specjalistycznej porady, umów konsultację online. Otrzymasz wszystkie odpowiedzi bez wychodzenia z domu.
Pokaż specjalistów Jak to działa?
Podobne pytania
- Lekarz wprowadził mamie lek biomentin. Mama wcześniej brała lek neotropil. Czy oba te leki mogą być przyjmowane równolegle?
- Od kilku dni męczy mnie kaszel i jestem osłabiona. Po osłuchaniu pani doktor stwierdziła ''szmery'' w płucach. Przepisała mi trzydniowy antybiotyk Macromag. Po trzech dniach stosowania antybiotyku mam wrażenie że czuję się gorzej niż przedtem. Kaszel stał się silniejszy i pojawiła się temperatura…
- Najpierw przechodziłam klasyczne przeziębienie, gorączka katar kaszel bol gardła, wszystkiego się pozbyłam oprócz kataru i od razu lekarz diagnoza zapalenie zatok, jestem aktualnie 5 dzień na antybiotyku amoksiklav, wzmacniam się naturalnymi sposobami i witaminami, i było lepiej póki dzisiaj…
- Chciałbym wykonać badanie VDRL oczywiście po upływie 6 tygodni od zdarzenia zero. Problem w tym, że 2 tygodnie po zdarzeniu brałem na zatoki sumamed i moje pytanie czy wynik VDRL mimo to będzie wiarygodny po 6 tygodniach?
- Jakie plusy moze miec zwiazek z silna dyrektywna kobieta? Co z tego ze sie takie podobaja jak zwiazek bedzie zafiksowany? Ona bedzie pelnic role meskie, a mezczyzna jakie ma pelnic, skoro jest slaby, pseudozenskie?
- Przerwałam kuracje izotek iem po 14 dniach gdy pogorszył sie stan cery. Praca moja wymaga nienagannego wyglądu twarzy. Czy spuchnięta broda i rumień na policzkach wróci szybko do normy. Nie mogę wziąć wolnego na czas aż te defekty miną, bo wiem że to jest czasowe.
- Mam 60lat. Lekarz dermatolog stwierdził u mnie bielactwo. Mam na dłoniach i stopach. Zalecił maść protopic 0,1% oraz curatoderm maść ze wskazaniem smarowania 1 raz dziennie na przemian przez 3-mce, tzn każdą z maści używam co drugi dzień. Czy to nie za mało, bo w ulotce jest, że można smarować…
- Mam 20 lat. Bardzo dawno temu zauważyłam u siebie miękki "guzek" wychodzący z odbytu (jest dokładnie przy wyjściu). Przypomina włókniaka miękkiego pojawiającego się na skórze. Nie boli gdy dotykam ani sam z siebie. Nie mam zupełnie żadnych dolegliwości z nim związanych. Czy to normalne? Czy to…
- Jak moge zlagodzic bol podniebienia miekkiego i uczucie przyklejania i odklejania jezyczka przy przelykaniu. Prawdopodobnie jest to uraz po wczorajszej nieudanej probie polkniecia zle pogryzionych klusek ( wyplulam je). Od tej pory mam problemy z przelykaniem. Mam 52 lata, kobieta.
- Jakie klasyfikacje międzynarodowe dają opis przyczyn pęcherza nadreaktywnego? (W ICD-10 i DSM-V nie ma opisanych kryteriów diagnostycznych)
Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie
Masz podobny problem? Ci specjaliści mogą Ci pomóc:
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.