Po nagłej śmierci teściowej dostałam ataków-trzęsło się całe ciało, skoki cisnienia.Byko to na pocza

1 odpowiedzi
Po nagłej śmierci teściowej dostałam ataków-trzęsło się całe ciało, skoki cisnienia.Byko to na poczatku stycznia 2022r .Lekarz stwierdził nerwica. Brałam Escitil przez 5 mieisecy .w Pod koniec maja dowiedzialam sie ze jestem w ciążę więc tabletki trzeba było odstawić. Spokój trwał do ok 5 miesięcy. Jestem obecnie w 8 miejscu ciazy i od 2 miesięcy zmagam się z ciągłym myciem dłoni czego się nie dotknę od razu myje ręce i wszystko chodzę w domu i dezynfekuje . Nawet po powieszeniu prania potrafię iść i umyć ręce.
Potrafię w ciągu 5 minut ręce umyć z 4 razy . Boję się dotykać wszystkiego ponieważ mozg mówi że wszędzie są zarazki i chodzę i wszystko dezynfekuje w domu . Myśli są takie a co jesli przez przypadek dotknę rekoma ust lub przetre oko i zachoruje na cos - boje sie zachorowac na cos -b oje sie że umrę . Gdy np. zaboli mnie głowa wyobrażam sobie że mam w niej guza albo cos innego . Łazienkę mamy połączona z toaleta gdy mąż załatwi potrzebę -stolec spuszcza wodę nie zamykając klapy. Przeczytałam w internecie że przy spłukiwaniu unoszą się w powietrze bakterie kałowe i osadzają się na wszystkim a do tego rozpryskują się tam na ileś metrów więc wszystko chodzę i dezynfekuje . Boję się dotykać surowego miesa w obawie że ma na sobie bakterie . Dotąd płukałam mięso pod wodą przed gotowaniem np zupy ale gdzieś w internecie napotkałam na filmik gdzie przy opłukiwaniu mięsa rozbryzgują się bakterie po całym zlewie oraz po wszystkim co jest w pobliżu. Jeśli już muszę je przyrządzić to wszystko dokładnie dezynfekuje nawet w trakcie gotowania . Jest mi strasznie ciężko z tym . Chodzę i płacze bo już nie daje z tym rady. Ręce suche od ciagłego mycia aż szczypią oraz krwawia. Potrafię nawet wsadzając kostkę do zmywarki umyć po jej wsadzeniu ręce ze 2 razy pod rząd żeby na pewno dobrze zmyc jej detergenty aby nie dotknąć potem ust i nie trafiły gdzieś do buzi. Ogolnie jstem osobą bardzo wrażliwa kazdy podniesiony ton w stosunku do mnie wywołuje placz .
Dzień dobry! Pani stan wymaga pilnej konsultacji psychiatrycznej. Są leki które działają na objawy zgłaszane przez Panią, bezpieczne do stosowania w ciąży i podczas karmienia piersią. W Pani przypadku należy także wdrożyć oddziaływania psychoterapeutyczne. Na wizycie lekarz może Pani pomóc znaleźć rozwiązanie na problem.
Pozdrawiam!