Pisze w bardzo trudnej sprawie od 2 tyg boje sie zasnac bo mam lek śmierci i boje się ze jak zasne t

5 odpowiedzi
Pisze w bardzo trudnej sprawie od 2 tyg boje sie zasnac bo mam lek śmierci i boje się ze jak zasne to się nie obudze nie wiem czy to się sprawdzi i nie wiem jak mam reagować na to przez ta sytuację stalem sie nerwowy i agresywny tym psuje relacje z bliskimi nawet jesc nie mogę jem co 2 dni
Drogi Panie,
w tej sytuacji proszę o umówienie się na konsultację do psychologa lub psychiatry. Pozdrawiam, Radosław Krąpiec, psycholog

Witam. Zachęcam do konsultacji psychiatrycznej i ewentualnego kontaktu z psychoterapeutą. Angelika Urban, pozdrawiam
Lęk jest bardzo trudną emocją, zwłaszcza w obecnej sytuacji. Zachęcam do skorzystania w porady online, teraz szpitale i poradnie organizyją tego rodzaju wsparcie.
Pozdrawiam
Dzień dobry,
W sytuacji, jaka obecnie panuje w kraju i na Świecie uczuć takich jak Pan, doświadcza wielu ludzi. Wiele miejsc obecnie organizuje też wsparcie i doraźną pomoc on line dla osób, które doświadczyły skutków obecnej sytuacji. Warto rozważyć profesjonalne wsparcie i konsultację on line.
pozdrawiam Aleksandra Szygendowska
Dzień dobry,
obecnie doświadcza Pan silnego lęku o swoje zdrowie, który destabilizuje codzienne funkcjonowanie i powoduje cierpienie. W konsekwencji na poziomie zachowań może Pan często reagować złością, co niestety najczęściej oddala najbliższych.
Uważam, że niezbędna jest konsultacja online z psychoterapeutą a jeśli objawy będą się utrzymywać warto zastanowić się nad konsultacją psychiatryczną i włączeniem farmakoterapii. Proszę pamiętać, że w wielu przypadkach najbardziej rekomendowanym modelem pracy jest leczenie łączone, czyli psychoterapia i kontrola psychiatryczna.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Maruszewska