Pisze poniewaz od dluzszego czasu nie mam ochoty na seks ze swoim partnerem. Zastanawiam sie z czego

2 odpowiedzi
Pisze poniewaz od dluzszego czasu nie mam ochoty na seks ze swoim partnerem. Zastanawiam sie z czego moze to wynikac? W zwiazku nam sie uklada . Chociaz partner czasem wywleka moje brudy z przeszlosci w trakcie klutni co mnie irytuje. W ogole nie odczowam pociagu seksualnego tak jskby seks moglby dla mnie nie istniec. Dochodzi do zblizen miedzy nami mam orgazm , ale na codzien brak tego pociagu. Prosze wyjasnic co moze byc tego przyczyna?
Dzień dobry. Może warto w pierwszej kolejności udać się na wizytę do seksuologa zanim zajmiecie się Państwo problemami emocjonalnymi w waszej relacji, które mogą mieć duży wpływ na utrudnioną bliskość fizyczną.

Witam, przyczyna pojawienia się braku zainteresowania partnerem może rozkładać się na wielu płaszczyznach. A co za tym idzie, pojawiają się kolejne pytania, na które należało by odpowiedzieć. Jak długo to trwa, czy brak popędu jest względem partnera czy jest zjawiskiem ogólnym? Zachęcam do skorzystania z porady seksuologa lub psychoterapeuty.
Konsultacja umożliwi nakreślenie problemu oraz jego źrodła, a następnie, nakieruje na działania mające an celu zniwelowanie lub złagodzenie opisywanych objawów.