Pisalam wcześniej ze mam problemy z kręgosłupem zwyrodnienia i prawostronnie skrzywiony ale z rtg re

4 odpowiedzi
Pisalam wcześniej ze mam problemy z kręgosłupem zwyrodnienia i prawostronnie skrzywiony ale z rtg rezonansu nie ma tragedii początki ból od3mies nie dopisania na morfine byłam biorę leki które neurolog przepisał ale co działają na 2dni i z powrotem dalej ból okropny rehabilitację mam dopiero na czerwiec bo wcześniej nic nie było ale pytanie moje brzmi czy to w wyniku choroby tak czy w wyniku urazu bo nigdy nie miałam problemów z kręgosłupem. ....a stało się tak ze3mies temu podnosiłam moja córkę i juz nie mogłam wstać i zaczął się koszmar i lekarz twierdzi ze to w wyniku choroby a nie urazu i ubezpieczyci el nie wypłaci mi pieniędzy bo lekarz się upiera ze w wyniku choroby a nie urazu
Witam serdecznie.
Chorobą ma Pani na myśli zmiany zwyrodnieniowe? To żadna choroba, a naturalny proces fizjologiczny. Jeżeli Pani problem zaczął się wraz z urazem czyli podniesieniem córki i bólem w plecach to objawy sa jak najbardziej związane z urazem. Ciezko ocenić na odleglość ale bardzo prawdopodobne że doszło do powstania, wypukliny/przepukliny dysku który drażni struktury układu nerwowego. Stad bardzo duży ból słabo poddający się lekom tym bardziej, że morfina to najwyższa połka leków p/bólowych uzależniających. Polecam skontaktować się dobrym fizjoterapeutą który pomoże Pani zniwelować ból i pozbyć się problemu ponieważ leczenie farmakologiczne możliwe, że jest tylko leczeniem objawowym a nie przyczynowym.
Pozdrawiam
Robert Hetman

Dzień dobry. Przy nasilonym bólu warto z wynikiem badania rezonansu magnetycznego odcinka zgłosić się na konsultację do neurochirurga. Lekarz po zbadaniu poinformuje o rozpoznaniu i zaleci odpowiednie postępowanie. Pozdrawiam
Zapraszam na badanie bez diagnostyki nie potrafię odp. na to pyt.
celowa wizyta neurologiczna, zapraszam