Pani Moniko pisze ponieważ chciałabym zapytać czy jest możliwość ułożenia jadospisu dla dwuletniego

2 odpowiedzi
Pani Moniko pisze ponieważ chciałabym zapytać czy jest możliwość ułożenia jadospisu dla dwuletniego dziecka? Córka ma problemy z trawieniem. Nie je słodyczy pije wodę. Teraz muszę podawać jej czopki ponieważ dochodzi nawet do 4 dni. Stąd moje pytanie czy jest możliwość ułożenia odpowiedniej diety dla dwuletniego dziecka? Z góry dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam
Witam serdecznie,
Oczywiście że jest serdecznie zapraszam.
Z poważaniem
Monika Kowalik

Witam,

jest możliwość ułożenia jadłospisu dla córki. Prowadzimy wielu Pacjentów z podobnymi zaburzeniami. Podczas wywiadu żywieniowego zbierzemy istotne informacje na temat żywienia oraz stylu życia dziecka. Niekiedy warto wykonać dodatkową diagnostykę. Woda i odpowiednia ilośc błonnika jest znacząca dla uregulowania wypróżnień. Warto przyjrzeć się również mikroflorze jelitowej córki, zaburzona będzie również utrudniała wypróżnianie.

Pozdrawiam,
Sylwester Kłos
dietetyk kliniczny
Sports-Med
Sugeruję wizytę: Konsultacja dietetyczna (pierwsza wizyta) - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.