Otyłość u dziewcząt

8 odpowiedzi
Czy leczy pani otyłość dziewcząt cókrka ma 13 lat jest zamknięta w sobie mma170 wz waży ok.100 kg ile kosztuje wizyta bo poszukuję lekarza dietetyka i psychologa w jednym o samej wizycie u psychologa nie chce słyszeć a widzę ze jest jej potrzebna więc znalazłam pani profil i postanowiłam napisać proszę jeśli możliwe o odp oraz gdzie najłatwiej się z panią umówić dziękuję
Tak, jak najbardziej moge zajac sie corka. Prosze podejsc znia na pierwsza wizyte, a ja z nia porozmawiam i zadecydujemy co dalej. Jestem w zasadzie psychodietetykiem czyli psychologiem zajmujacym sie zywieniem, tutaj nie ma takiej kategorii stad osobno psycholog i dietetyk. Jest to dziedzina łącząca obie kwestie, mam duze doswiadczenie w prowadzeniu pacjentow o tym profilu zatem zachecam do spotkania. Wizyta kosztuje 90zł i można mnie znaleźc w mojej Poradni, prosze poczytac na mojej stronie internetowej, wszystkie informacje zawarte sa w moim profilu.

Witam Panią,
niestety ja nie jestem dietetykiem tylko psychologiem/ psychoterapeutą. Tak zajmuję się dziećmi z otyłością, na ogół problemy związane z otyłością mają duży związek z zaburzeniami emocjonalnymi, praca nad nimi pomaga również dziecku kontrolować łaknienie i inne zachowania impulsywne dziecka. Ważne żeby dziecko w tym wieku nie miało poczucia, że jest na typowej diecie, tylko pracowało nad zmianą nawyków żywieniowych, które przyniosą pozytywny efekt. Proponuję umówienie się na jedną wizytę z córką, a następnie to już ona zadecyduje czy chce podjąć pracę nad sobą. Gabinet w którym pracuję jest miejscem anonimowym, nieoznakowany szyldem, co pozwoli córce czuć się bezpiecznie. Wizyta/ konsultacja trwa 50 minut, koszt to 100 zł.
Dzień dobry,
Przyjmuje głównie w Pracowni Terapeutycznej na ul. Wejnerta 17 a (pratera.pl) bardzo chetnie przyjmę Panie. Pragnę zaznaczyć, że nie jestem dietetykiem. Myślę, że warto przyjrzeć sie nawykom behawioralnym i motywacji Pani córki oraz mechanizmom psychologicznym zwiazanym z przedstawioną przez Pania sytuacją. Koszt wizyty to 120 zł.

Pozdrawiam bardzo serdecznie
Marta Dymowska
Witam serdecznie,

otyłość rzeczywiście może mieć charakter psychogenny. Jestem psychologiem, socjoterapeutą i psychoterapeutą. Nie posiadam wykształcenia z zakresu dietetyki / psychodietetyki. Z mojej perspektywy warto rozłącznie zająć się psychoterapią i ustaleniem diety. W przypadku młodzieży bardzo dobrze sprawdzają się grupy socjoterapeutyczne ze względu na znaczenie w tym okresie rozwojowym grupy rówieśniczej. Warto jednak na początku spotkać się indywidualnie. Przyjmuję w Żninie i w Bydgoszczy, koszt wizyt jest zróżnicowany, zachęcam do zapoznania się z moją ofertą i skorzystania z konsultacji psychologicznej.

Pozdrawiam,
Natalia Pilarska.
Witam. Nie jestem psychodietetykiem, ale jeśli Państwo zdecydujecie się na konsultację można umówić się poprzez kontakt telefoniczny.
Witam, przyjmuję w klinice MedicaNow na ul. Piątkowskiej 118 w Poznaniu. Jest to klinika ginekologiczna, ale nie ma problemu, żeby umówić się na sesję rodzinną np Panią i córkę lub samą córkę. Trzeba tylko zaznaczyć w rozmowie, że wcześniej ustalała to Pani ze mną, ponieważ zwykle pracuję z parami. Posiadam doświadczenie w pracy z nastolatkami z zaburzeniami odżywiania i niską samooceną. Koszt wizyty to 120 zł. W tej cenie może Pani uczestniczyć w sesjach terapeutycznych wraz z córką. W naszej klinice jest też możliwość skorzystania z usług dietetyka, endokrynologa oraz wykonania podstawowych badań krwi, które mogą mieć znaczenie w sytuacji zdrowotnej córki. Pozdrawiam serdecznie.
Witam Panią, tak, pracuję z młodzieżą, także w obszarach związanych z wagą. Jestem psychologiem, natomiast nie dietetykiem. Przyjmuję w Warszawie, mój gabinet mieści się na Sadybie, przy ul. Idzikowskiego. Proszę się zastanowić, porozmawiać z córką i jeśli się Panie zdecydujecie to umówić wizytę. Serdecznie zapraszam. Koszt wizyty to 130 PLN.
Dzień dobry, otyłość u dzieci to szczególny problem. Leczenie żywieniowe zaczyna się od zwiększenia ruchu i poprawienia nawyków żywieniowych. Niebagatelne znaczenie mają również wyniki badań. Przyjmuję w Gdyni przy ulicy stryjskiej 26.