Ostatnio zdiagnozowano u mnie pochwice, lecz walczę z nią i prawie śladu po niej nie ma wiec jest do

3 odpowiedzi
Ostatnio zdiagnozowano u mnie pochwice, lecz walczę z nią i prawie śladu po niej nie ma wiec jest dobrze. Ale jak członek wchodzi do pochwy to czy to jest normalne? nawet palcem da się to wyczuć. Jedna ściana pochwy jak by miała jakieś delikatne zakręty. A druga prosta jest, chodzi mi o te zakrety jak by, czy to normalne jest ? nie boli mnie to , tylko takie dziwne uczucie pierwsze jest. Taki pagurek jak bym powiedziała. Co to może być ? normalne to jest ?
A i co najlepiej na niskie libido, mam ochotę na współżycie ale mniejsze troszkę, mogę sobie erofem tabletki kupić dla kobiet ? nie zaszkodzą?
Z Lekarzy Polecam Monikę Łukasiewicz :)

Na konsultacje psychologiczne zapraszam do siebie :))

Witam serdecznie.
Pani skupienie na anatomii może być powodem spadku libido. Jest to bardziej techniczne aniżeli erotyczne. Konsultacja z lekarzem ginekologiem byłaby wskazana, aby poczuła się Pani pewnie i bezpiecznie. Dobrze by zrobiło kilka spotkań z psychologiem w celu rozmowy o tych doznaniach. Obawiam się, iż suplementy mogą niczego nie zmienić. Kobiety czasem tak mają, np. po urodzeniu dziecka, w sytuacjach, gdy nie chcą czegoś zobaczyć lub boją się zmian, proszę o siebie dbać. Pozdrawiam P. Abbink
Dzień dobry, tak naprawdę opisała Pani budowę swojej pochwy, która nigdy nie jest gładka jak stół. Mogła się tak uformować, że ma w swojej strukrurze "dołki i górki". Jeśli Pani chodzi na terapię związaną z pochwicą, proszę o to zapytać terapeutę lub wybrać się do lekarza ginekologa i poprosić o sprawdzenie, czy budowa Pani pochwy jest "normalna" (anatomiczna), czy też ma jakieś wady. Bez konsulatcji ze specjalistą nie będzie Pani miała rzetelnej wiedzy, co będzie wpływało na Pani nastrój podczas zbliżeń. To martwienie się może być przyczyną obniżenia libido, dlatego naprawdę warto również o tym aspekcie porozmawiać z terapeutą. Może Pani również skorzystać z pomocy edukatora seksualnego, który rozwieje wszystkie Pani wątpliwości związane z tą sferą życia. Pozdrawiam i życzę powodzenia, Małgorzata Ostrowska