Ostatnio zauważyłam, że często trzęsą mi się ręce, nie mogę siedzieć lub stać bez ruchu (np. gdy sie

2 odpowiedzi
Ostatnio zauważyłam, że często trzęsą mi się ręce, nie mogę siedzieć lub stać bez ruchu (np. gdy siedzę muszę nerwowo machać nogą lub bawić się długopisem). Łatwo się denerwuję i bardzo poważnie biorę do siebie wszystkie (nawet błahe) sprawy. Czasami gdy nie umiem czegoś wykonać to odruchowo zaczynam płakać. Nie wiem czy to stres związany ze szkołą, ale mam tak od około 5-6 miesięcy i nie wiem co robić.
Witam,
Najprawdopodobniej jest to problem natury emocjonalnej. Może warto poprosić rodzica (jeśli nie jest Pani pełnoletnia) o wizytę u psychoterapeuty. Angelika Urban, pozdrawiam

Witam serdecznie, przestawiony przez Panią problem jest istotny, należy zwrócić się z tym tematem do psychoterapeuty, by znaleźć przyczynę takiego zachowania.
Z pewnością, nie możne tego tak zostawić, bo świadczy to wysokim napięciu w ciele, które nie pojawia się bez przyczyny, Serdecznie pozdrawiam