Ostatnio borykam się z dosyć dużym problemem. Przez całe życie byłem duszą towarzystwa, nigdzie mnie

2 odpowiedzi
Ostatnio borykam się z dosyć dużym problemem. Przez całe życie byłem duszą towarzystwa, nigdzie mnie nie zabrakło. Jednakże ostatnimi czasy rozstałem się z dziewczyną (ona stwierdzila że uczucia się wypaliły). Oczywiście ja tak nie uwazałem ani nie uważam. Po tym zerwaniu przestałem wychodzić do ludzi i od 2 miesięcy siedzę w domu. Przechodząc do sedna-osoby z którymi miałem kiedyś wspaniały kontakt wydają mi się dziwnie podejrzane, jakby coś przeciwko mnie planowały, jest ktoś w stanie logicznie to wytłumaczyć? Może to zerwanie na mnie tak podziałało? Dziękuje z góry :/
Dzień dobry, tak trudna, raniąca sytuacja rozstania mogła wyzwolić wiele lęków, żalu i wrogich uczuć. Wycofał się Pan z relacji z ludźmi, a na gruncie tego rosną wyobrażenia. Zachęcam do porozmawiania z bliskimi Panu osobami o tym, jak się Pan czuje. Wizyta u psychoterapeuty również może pomóc poradzić sobie z sytuacją. Pozdrawiam

Dzień dobry. Z tego co rozumiem doświadczenie rozstania silnie wpłynęło na Pana, pańskie potrzeby i motywację do kontaktów z innymi. Z jednej strony warto dać sobie czas, z drugiej jeśli aktualna sytuacja jest dla Pana trudna i bolesna zachęcam do kontaktu z terapeutą w dogodnej lokalizacji. Pozdrawiam ciepło, Krzysztof Robacki