osobisty problem

1 odpowiedzi
Witam, Czy pomaga Pan też w sprawach osobistych, siedzących mam wrażenie bardzo głęboko w człowieku? Zaczynam czuć, że nie do końca potrafię sobie radzić z niektórymi myślami czy emocjami przez co, jest mi z każdym dniem ciężej zakładać maskę zadowolonego i roześmianego, zwariowanego człowieka jakim byłam. Szukam kogoś, komu będę mogła postarać się opowiedzieć trochę o tym, co czuję nie koniecznie wylewając wszytko na raz bo raczej nie jestem otwartą osobą.
Witam, psychoterapia tym właśnie jest, to znaczy jest spotkaniem z osobą która swoimi kompetencjami miękkimi, osobowością, aurą, doświadczeniem zawodowym oraz empatią, stwarza taką atmosferę spotkania, która pozwala nam być w pełni sobą, ze swoimi słabościami, lękami, niepokojami ale i aspiracjami oraz marzeniami.

Te spotkania pozwalają poznać lepiej siebie, tutaj nie trzeba już kreować usilnie siebie jako niezłomnego, silnego pełnego entuzjazmu człowieka, za to można pozwolić sobie na chwilę słabości po to aby po zakończonym procesie terapeutycznym w którym skonfrontujmy się ze swoimi słabościami stać się prawdziwie silną osobą. Osobą akceptująca każdy odcień swojego wnętrza, również te będące odzwierciedleniem ludzkich niedoskonałości które są przecież częścią każdego z nas ...

Serdecznie zapraszam na spotkanie będzie i zabawnie i poważnie :) i wierzę, że to co napisałem powyżej uda nam się zrealizować podczas naszej terapii.

Pozdrawiam
Radek Szafrański
Psycholog, Psychoterapeuta
Sugeruję wizytę: - 100 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.