Od trzech dni boli mnie kark tylko że ból jest bardziej piekący i myślę do jakiego lekarza się udać.

5 odpowiedzi
Od trzech dni boli mnie kark tylko że ból jest bardziej piekący i myślę do jakiego lekarza się udać. Maść rozgrzewająca ani chłodząca nie pomagają. Nie mam mrowienia ani sztywności karku .
Dzień dobry, polecam wizytę stacjonarną u fizjoterapeuty, który przeprowadzi wywiad, badanie funkcjonalne oraz terapię. Pozdrawiam.

Należy udać się do fizjoterapeuty. Pozdrawiam!
W tym przypadku zalecam udać się do fizjoterapeuty. Doświadczony terapeuta poprowadzi Cię przez cały proces, wykona szczegółowy wywiad i niezbędne testy, które pomogą dostosować indywidualny plan rehabilitacji dla Ciebie.

Pozdrawiam serdecznie
Sugeruję wizytę: Konsultacja fizjoterapeutyczna - 150 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz, klikając w przycisk Umów wizytę.
Dzień dobry, Na podstawie opisanych objawów, zalecam udać się do fizjoterapeuty. Ból karku, który nie reaguje na maści rozgrzewające ani chłodzące, może być spowodowany różnymi czynnikami, takimi jak napięcie mięśniowe, problemy z układem kostno-stawowym lub inne schorzenia. Fizjoterapeuta przeprowadzi dokładny wywiad oraz badanie funkcjonalne, aby zrozumieć przyczynę bólu. Na podstawie tych informacji będzie w stanie opracować spersonalizowany plan terapeutyczny, który pomoże złagodzić ból i przywrócić pełną funkcję karku. Przekaże również wskazówki dotyczące profilaktyki, aby uniknąć podobnych dolegliwości w przyszłości. Pozdrawiam Mikołaj Kaźmierczak
Dzień dobry,
Jeśli ból nie ma osłabienia siły mięśni oraz utraty czucia w kończynie górnej oraz okolicy szyji, proponuje udać się do fizjoterapeuty w celu otrzymania pomocy. W przypadku, gdyby potrzebna była konsultacja lekarska, fizjoterapeuta napewno Panią skieruje do odpowiedniego specjalisty

Z poważaniem

Wojciech Szreder -CM REHAB Gdańsk