Od ponad roku cierpię na kłucie w klatce piersiowej (w okolicach serca) zazwyczaj miałam tak przez parę minut kilka razy w miesiącu ale od tygodnia ból odczuwam kilka razy dziennie czasem przez kilka sekund a niekiedy nawet przez kilkanaście minut mój tata chce pojechać że mną do kardiologia ale moja mama mówi że przesadzam i to ze stresu mówi też, że z wadą serca się rodzi i nie można jej dostać od tak. Dodam jeszcze, że podczas wykonywania nawet najmniejszych czynności szybko się męczę i nie mogę złapać oddechu.Mam zaniżone ciśnienie krwi gdy mierzyłam je parę minut temu to wynosiło 92 na 60 zato mam wysokie tętno zazwyczaj od 90 do 96 (raz gdy zmierzyłam tętno po tym bólu w klatce piersiowej moje tętno wynosiło 103) dodam tylko że mam 13 lat i nie jestem otyła. Czy ktoś wie co to może być czy to jakaś choroba czy to przez stres?
Szanowna Pani --

Emocje napewno grają dużą rolę i mogą nasilać wiele dolegliwości. Ale męczliowość w Pani wieku jest relatwynie niepokojącym objawem. Wykonanie dodatkowych badań kardiologicznych jak echokardiografia czy holter EKG są nieinwazyjnymi badaniami, a dadzą jednoznaczną odpowiedź co do wady/ chorób serca.
Z poważaniem--
Bartłomiej Guzik
Sugeruję wizytę: - 200 zł
Na wizytę można umówić się przez serwis ZnanyLekarz.pl, klikając w przycisk Umów wizytę.

Uzyskaj wszystkie odpowiedzi podczas konsultacji online

Umów się na konsultację online i zapytaj specjalistę o wszystko, bez wychodzenia z domu.

Pokaż specjalistów Jak to działa?

Wciąż szukasz odpowiedzi? Zadaj nowe pytanie

Ta wartość jest zbyt krótka. Powinna mieć __LIMIT__ lub więcej znaków.

  • Twoje pytanie zostanie opublikowane anonimowo.
  • Pamiętaj, by zadać jedno konkretne pytanie, opisując problem zwięźle.
  • Pytanie trafi do specjalistów korzystających z serwisu, nie do konkretnego lekarza.
  • Pamiętaj, że zadanie pytania nie zastąpi konsultacji z lekarzem czy specjalistą.
  • Miejsce to nie służy do uzyskania diagnozy czy potwierdzenia tej już wystawionej przez lekarza. W tym celu umów się na wizytę do lekarza.

Wybierz specjalizację lekarza, do którego chcesz skierować pytanie
Użyjemy go tylko do powiadomienia Cię o odpowiedzi lekarza. Nie będzie widoczny publicznie.
Wszystkie treści, w szczególności pytania i odpowiedzi, dotyczące tematyki medycznej mają charakter informacyjny i w żadnym wypadku nie mogą zastąpić diagnozy medycznej.