Od ok. 2 lat mam problem z erekcja. Bylem u urologa, jednak pomogl mi tylko czesciowo. Nadal mam pro

3 odpowiedzi
Od ok. 2 lat mam problem z erekcja. Bylem u urologa, jednak pomogl mi tylko czesciowo. Nadal mam problemy z osiagnieciem erekcji kiedy nie jestem z partnerka oraz nie jest ona pelna, chociaz umozliwia zblizenie, jednak trudno ją utrzymać (szybko zanika). Dodam, że na początku erekcja nie występowała w ogóle, jednak po zażywaniu sildenafilu poprawiło się. Jeszcze przed tymi zaburzeniami, podczas zbliżenia poczułem silny ból u nasady członka, który trwał ok. Pół minuty. Proszę o pomoc co w tej sytuacji robić. Boję się że mogłem naderwac jakieś ścięgno i już nigdy nie będzie tak jak było lub to coś związanego z prostatą. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Opis wskazuje, że mogło dojść do urazu prącia w czasie współżycia (np. złamanie prącia). Jeśli nie trafił Pan bezpośrednio po tym zdarzeniu na SOR lub do urologa, prawdopodobnie doszło do samowygojenia urazu. Przerwanie ciągłości błony białawej w prąciu (pourazowe) może skutkować zaburzeniami erekcji. Warto przeprowadzić pełną diagnostykę u androloga lub urologa, który wykluczy inne przyczyny zaburzeń erekcji (np. naczyniowe, nerwowe, psychiczne, choroby ogólnoustrojowe, itd). Ścięgna u podstawy prącia odpowiadają za kierunek wzwodu, a nie za sztywność i szybkość osiągania erekcji. W torebce prostaty biegną nerwy i naczynia odpowiedzialne za erekcję, ale jeśli nie było żadnych operacji lub zabiegów na prostacie lub w obrębie miednicy, to raczej nie są one uszkodzone. Pozdrawiam.

Dzień dobry, potzrebne bedą badania które zleci urolog na konsultacji, Musi być wnikliwe badanie urologiczne, pozdrawiam
Trzeba przeprowadzić diagnostykę - konsultacja urologa, USG, wtedy zdecydować o leczeniu