Od miesiąca jestem na diecie i w ogóle nie widzę efektów. Poszłam tam z myślą o moim brzuchu. Ale za

2 odpowiedzi
Od miesiąca jestem na diecie i w ogóle nie widzę efektów. Poszłam tam z myślą o moim brzuchu. Ale za nic nie mogę się go pozbyć. Mam regularne posiłki, do tego również ćwiczę trochę. Pije dużo wody. Co prawda waga idzie w dół ale brzuch jak był duży tak jest. Rano to on wygląda jako tako ale nawet po lekkim posiłku wyglądam jakbym była w 3 miesiącu ciąży. Potrzebuje porady a nawet nie wiem do jakiego lekarza się z tym udać? Co zrobić?
Jeśli odczuwa Pani wzdęty brzuch lub przelewanie w jelicie, należałoby sie przyjrzeć posiłkom. Być może nie toleruje Pani nabiału. Być może potrzebuje Pani probiotyków. Warto również sprawdzić glukozę i insulinę na czczo. Więcej nie jestem w stanie pomóc, ponieważ wymaga to indywidualnej konsultacji.

Witam,
być może ma Pani przerost flory bakteryjnej jelita cienkiego, tzw. SIBO. Być może flora patologiczna znajduje się w jelicie grubym. Być może to nietolerancja na laktozę albo gluten i reakcja na zawarty w nim glifostat. Może ma Pani po prostu niedokwaszony żołądek i wychodzą z niego żle " obrobione" białka, które następnie np. gniją w jelicie grubym. Wszystko to trzeba sprawdzić i wyprostować. Mam doświadczenie w tego typu problemach zdrowotnych. Jeżeli ejst Pani zainteresowana, to mój adres: boguslaw.bienias(at)gmail.com
Można mie także odszukać na: klinikazdrowienia.pl
Pozdrawiam,
Bogusław Bienias