Od kilku dni mam tak że raz czuję wstręt do jedzenia a raz wrecz przeciwnie objadam się co mi może b

3 odpowiedzi
Od kilku dni mam tak że raz czuję wstręt do jedzenia a raz wrecz przeciwnie objadam się co mi może być?
Proponuję wizytę u specjalisty psychodietetyki w związku z możliwością pojawienia się zaburzeń. Jednak aby odpowiedzieć na pytanie, potrzebne jest więcej informacji uzyskanych po rozmowie z pacjentem. Pozdrawiam

Dzień dobry
Trudno bez głębszego wywiadu postawić diagnozę, ale czy zaobserwowała Pani powiązanie tych sytuacji ze stanem emocjonalnym ?
Jeżeli tak to wizyta u psychologa może pomóc.
Pozdrawiam
Warto obserwować swoje emocje, może od kilku dni pojawił się duży stres lub jest on przewlekły? Proszę przeanalizować (lub zrobić to z dietetykiem) swoją dietę, być może uległa ona zmianie. Nie zaszkodzi również zrobić podstawowych badań krwi oraz oznaczyć hormony tarczycy. Jeżeli stan będzie się utrzymywał, zalecam wizytę u psychologa i psychodietetyka, nie zaszkodzi również poinformować o tym swojego lekarza pierwszego kontaktu.